FS Metta akadēmijas komandas nedēļas nogalē uzņems C.A. Osasuna

Miks Vilkaplāters
Ievietots 15.06.23.

FS Metta vizītē Rīgā uzņems C.A. Osasuna komandas un delegāciju.

Piektdien un sestdien paredzētas pārbaudes spēles Hanzas vidusskolas laukumā starp FS Metta un C.A. Osasuna komandām.

  • Piektdien, 16. jūnijā, plkst. 10.00: FS Metta U-17 pret C.A. Osasuna U-16
  • Piektdien, 16. jūnijā, plkst. 12.15: FS Metta U-14 pret C.A. Osasuna U-14
  • Sestdien, 17. jūnijā, plkst. 11.00: FS Metta U-16 pret C.A. Osasuna U-16
  • Sestdien, 17. jūnijā, plkst. 14.00: FS Metta U-15 pret C.A. Osasuna U-14

Savstarpējās spēles būs daļa no C.A. Osasuna vizītes Rīgā, kurā kluba pārstāvji un komandas iepazīs FS Metta akadēmijas ikdienu, apmeklēs Latvijas izlases spēli pret Turciju, kā arī tuvāk iepazīs Rīgu un latviešu kultūru.

Aicinām visus interesentus uz spēlēm Hanzas vidusskolas laukumā!

Par sadarbību:

Maija nogalē Rīgā norisinājās futbola konference Virslīga Forum, kurā uzstājās FS Metta līdzdibinātājs un sporta direktors Andris Riherts, kā arī piedalījās La Liga pārstāvji, pārstāvētās līgas kluba C.A. Osasuna vadība un citi pašmāju un ārvalstu sporta personības.

Pateicoties Futbola Virslīga vadītāja Maksima Krivuņeca un viņa komandas darbam, atvedot Spānijas augstākās līgas dalībniekus uz Latviju, foruma laikā izveidojās ciešākas attiecības un domu sakritība starp FS Metta un C.A. Osasuna, gan iepazīstoties ar FS Metta metodisko darbu un ideoloģiju, gan apmeklējot akadēmijas treniņus.

Pirmā sadarbības vizīte:

Pēc aizvadītā foruma klubi vienojās par turpmāko sadarbības ietvaru, pirmo aktivitāti organizējot Pamplonā, kur no 28. oktobrim līdz 1. novembrim klubu sadarbības ietvaros uz Spāniju devās FS Metta U-13 (2009. gadā dzimuši futbolisti) un U-15 (2007. gadā dzimušie futbolisti) komandas.

FS Metta komandām divās spēļu dienās tika paredzētas divas spēles pret C.A. Osasuna akadēmijas komandām, abās vecuma grupās uzvaras spēlēs dalot uz pusēm. Pārbaudes spēles deva iespēju pārliecināties par akadēmijas komandu tehniski-taktiskajām un fiziskajām kvalitātēm, kā arī ļāva identificēt situācijas, kuras nepieciešams pilnveidot turpmākajā futbola ceļā.

Sadarbības brauciena ietvaros tika organizētas arī dažādas aktivitātes:

  • Meistarkomandas pirmā treniņa apmeklējums un tikšanās ar kluba spēlētājiem un personālu;
  • Kluba renovētā stadiona El Sadar (2021. gada Pasaules labākā stadiona balvas ieguvējs) apmeklējums un tūre;
  • Iepazīšanās ar C.A. Osasuna metodikas un akadēmijas plānošanas un ikdienas darba procesu;
  • La Liga spēles: C.A. Osasuna – Real Valladolid (19 tūkstoši skatītāju) apmeklējums;
  • Abu klubu vadības tikšanās; mediju brīfings; piemiņas velšu apmaiņa;
  • Iepazīšanās ar Pamplonas pilsētu, tai skaitā buļļu skrējiena vietu un vēsturi.

Turpmākā sadarbība:

Abi klubi ir vienojušies katru gadu turpināt iesāktos sadarbības braucienus Rīgā un Pamplonā, kā arī šoruden organizēt pirmo C.A. Osasuna nometni Rīgā.

Akadēmijas sadarbības ietvaros paredzēta arī pieredzes un zināšanu apmaiņa, metodiskais darbs, treneru pieredzes apmaiņas vizītes, kā arī abpusēja iesaiste treniņnometnēs un akadēmijas attīstības jautājumos.

FS Metta ir priecīga par uzsākto sadarbību un iegūto pieredzi, kas kalpos kā labs virzītājs pretī attīstībai un jauniem panākumiem!

Lielu paldies izsakām C.A. Osasuna vadībai un personālam, īpaši ģenerāldirektoram Fran Canal, par lielisko uzņemšanu, kā arī Biedrībai “Futbola Virslīga”, galvenokārt, Maksimam Krivuņecam, kuri radīja apstākļus, lai šāda sadarbība varētu izveidoties!