Trīsdesmit pirmā bērnu futbola diena "Ziķeris" jau 28. aprīlī

Miks Vilkaplāters
Ievietots 25.04.19.

Aprīļa izskaņā norisināsies tradicionālais McDonald’s Ziķeris.

Pirmā tikšanās, pirmie pieskārieni bumbai, pirmā uzvara, medaļa un gūtie vārti. Sportiska svētdiena kopā ar ģimeni!

28. aprīlī Elektrum Olimpiskajā centrā jau 31. reizi norisināsies tradicionālā bērnu futbola diena “Ziķeris”, kas kļuvusi par vienu no galvenajām FS Metta tradīcijām un kas allaž priecīgā gaisotnē pulcē vairāk nekā 150 bērnu. Šī ir lieliska iespēja izmēģināt savus spēkus futbolā arī tiem, kuri futbola gaitas sākuši nesen vai tikai plāno spert pirmos soļus futbolā.

Futbola dienas “ZIĶERIS” mērķis ir iepazīstināt bērnus ar futbola burvību un apbalvot tos par drosmi un izdošanos. No 2013. gada par lielāko projekta draugu un atbalstītāju kļuvis McDonald’s.

Pieteikšanās:

  • aizpildot anketu internetā ŠEIT
  • rakstot e-pastu uz maira.mihelsone@fsmetta.lv
  • vai zvanot 2 6 430 033

Par pasākuma norisi:

Visi dalībnieki (zēni un meitenes, kuri dzimuši no 2012.-2015. gadam un ir vismaz pilni 4 gadi) tiks sadalīti komandās un aizvadīs spēles uz 6 laukumiem formātā 4 pret 4. Laukumos mazie ziķeri spēlēs pret saviem vienaudžiem. Vienas spēles ilgums būs 5 minūtes. Pasākuma beigās notiks visu dalībnieku apbalvošana.

Pasākuma laikā visus apmeklētājus cienās Cola Cao ar garšīgo šokolādes dzērienu. Tāpat mazajiem Ziķeriem būs iespēja izmēģināt savas prasmes un izveicību citās sportiskajās aktivitātēs FS Metta treneru pavadībā, kā arī sejas krāsošana McDonald’s zonā.

Video atskats no 30. “Ziķeris” pasākuma: