Aizvadīts jau 35. Ziķeris!

Miks Vilkaplāters
Ievietots 19.10.23.

Oktobra vidū norisinājās tradicionālā FS Metta rīkotā bērnu fubola diena “Ziķeris” (Foto: Eduards Grencmanis).

Ai, futbols, ai futbols, kā patīk tas man…

Svētdien, 15. oktobrī, prieka emociju pārpildītā futbola gaisotnē Rimi Olimpiskajā centrā norisinājās tradicionālā bērnu futbola diena Ziķeris.

Pasākums aizvadītajā svētdienā norisinājās jau 35. reizi, vienviet pulcējot 159 bērnus un viņu ģimeņu.

Ziķeris ir viena no FS Metta senākajām tradīcijām, piedāvājot mazajiem ziķeriem izmēģināt spēkus sešos futbola laukumos, aizvadot piecas futbola spēles katrai komandai formātā 4 pret 4 futbolistiem.

Bērni tika sadalīti atbilstoši vecuma grupai un iepriekšējai pieredzei futbolā. Ziķeris ir lielisks pasākums, kurā uzvarētāji ir visi un bērni var gūt futbola prieku no šīs burvīgās spēles.

Tāpat mazajiem Ziķeriem bija iespēja izmēģināt savas prasmes un izveicību citās sportiskajās aktivitātēs FS Metta treneru pavadībā, kā arī izbaudīt bērnu priekus piepūšamo atrakciju stūrītī.

Vecākiem bija iespējams starp spēlēm uzkavēties Sportland un Teamsport atpūtas zonā, kā arī piedalīties Lemon Gym konkursā.

Apbalvošanā tika saņemtas atzinības balvas no mūsu partneriem, kā arī iegūta pirmā medaļa! Futbola dienas “ZIĶERIS” mērķis ir iepazīstināt bērnus ar futbola burvību un apbalvot par drosmi un izdošanos.

Foto atskats un video atskats tiks pievienots drīzumā.

Prieks kopā būt – METTA ir spēks!