Mazie futbolisti 31. reizi pulcējas "McDonald's Ziķerī"

Miks Vilkaplāters
Ievietots 29.04.19.

Svētdien, 28. aprīlī, Rīgas Elektrum Olimpiskajā sporta centrā tika aizvadīta trīsdesmit pirmā bērnu futbola diena “Ziķeris”.

Pagājušās nedēļas nogalē norisinājās “McDonald’s Ziķeris” mazajiem censoņiem, kuri futbolā iesaistījušies pavisam nesen vai arī tikai sper pirmos soļus šajā sporta veidā. Futbola laukumus piepildīja priecīgi, jautri bērni un viņu lielākais atbalsts – vecāki.

Šoreiz “Ziķera” ietvaros vienkopus pulcējās 149 mazie dalībnieki (zēni un meitenes, kuri dzimuši no 2012.-2015. gadam un ir vismaz pilni 4 gadi), kuri tika sadalīti komandās un aizvadīja vairākas spēles uz vairākiem laukumiem formātā 4 pret 4. Vienas spēles ilgums bija 5 minūtes, pēc kuras aizvadīšanas, visi bērnu futbola dienas dalībnieki mainījās ar komandām.

Tāpat ikvienam bija iespēja satikt Haribo un Cola Cao lācīti un jautri pavadīt laiku futbola atmosfērā.

Kā jau ierasts, pasākuma noslēgumā tika svinīgā apbalvošanas ceremonijā tika apbalvoti visi dalībnieki, saņemot īpašo Ziķera medaļu par parādīto drosmi un apņēmību, kā arī diplomu un piemiņas veltes.

FS Metta pateicas visiem dalībniekiem un viņu ģimenēm par līdzdalību un draudzību gan šajā dienā, gan ikdienā. Futbols ir īpaša spēle, jo īpaša ir mūsu attieksme.

“ZIĶERIS” ir viens no FS Metta projektiem, kura mērķis ir iepazīstināt un piesaistīt bērnus un to ģimenes futbolam, iepazīstināt ar futbola burvību un apbalvot tos par drosmi un izdošanos, kā arī dot iespēju iesaistīties regulārās futbola nodarbībās.

No 2013. gada par lielāko projekta draugu un atbalstītāju kļuvis arī McDonald’s, kas rūpējas par to, lai aizvien vairāk bērnu un viņu ģimenes iepazīst lielisko futbola spēli.

Paldies arī pārējiem atbalstītājiem, kas palīdz mums organizēt šo pasākumu: Latvijas UniversitāteNikeSportlandDEACElektrum Olimpiskais centrsCola CaoVENDENHariboPOLAP un Zemgus.

Īpašu paldies pasākuma organizēšanā sakām arī Latvijas Futbola federācijai!

Tiekamies jau nākamajos “Ziķera” pasākumos!

Bildes no bērnu futbola dienas “Ziķeris” var aplūkot ŠEIT