Smaidiem pilns 32. reizi aizvadīts tradicionālais "McDonald's Ziķeris"

Miks Vilkaplāters
Ievietots 03.11.19.

Novembra pirmajā nedēļas nogalē aizvadīta bērnu futbola diena “McDonald’s Ziķeris”.

3. novembrī, Elektrum Olimpiskajā centrā prieka pilnā gaisotnē tika aizvadīta tradicionālā bērnu futbola diena “McDonald’s Ziķeris”, kas jau 32. reizi iedvesmo mazos futbolistus un vairo futbola mīlestību.

Pasākums piemērots mazajiem futbola censoņiem, kuri futbola spēlē iesaistījušies pavisam nesen vai arī tikai sper pirmos soļus šajā sporta veidā.

Šoreiz “Ziķera” ietvaros vienkopus pulcējās 146 mazie dalībnieki (zēni un meitenes, kuri dzimuši no 2013.-2015. gadam un ir vismaz pilni 4 gadi).

Mazie ziķeri tika sadalīti komandās un aizvadīja vairākas spēles uz vairākiem laukumiem formātā 4 pret 4.

Tāpat ikvienam bija iespēja satikt Haribo un Cola Cao lācīti un jautri pavadīt laiku futbola atmosfērā. Futbola laukumus piepildīja priecīgi, jautri bērni un viņu lielākais atbalsts – vecāki.

Kā jau ierasts, pasākuma noslēgumā tika svinīgā apbalvošanas ceremonijā tika apbalvoti visi dalībnieki, saņemot īpašo Ziķera medaļu par parādīto drosmi un apņēmību, kā arī diplomu un piemiņas veltes.

FS Metta pateicas visiem dalībniekiem un viņu ģimenēm par līdzdalību un draudzību gan šajā dienā, gan ikdienā. Futbols ir īpaša spēle, tāpat kā īpaša ir mūsu kopā būšana.

“ZIĶERIS” ir viens no FS Metta projektiem, kura mērķis ir iepazīstināt un piesaistīt bērnus un to ģimenes futbolam, iepazīstināt ar futbola burvību un apbalvot tos par drosmi un izdošanos, kā arī dot iespēju iesaistīties regulārās futbola nodarbībās.

No 2013. gada par lielāko projekta draugu un atbalstītāju kļuvis arī McDonald’s, kas rūpējas par to, lai aizvien vairāk bērnu un viņu ģimenes iepazīst lielisko futbola spēli.

Paldies arī pārējiem atbalstītājiem, kas palīdz mums organizēt šo pasākumu: Latvijas UniversitāteNikeSportlandDEACElektrum Olimpiskais centrsCola Cao, HariboPOLAP un Zemgus.

Tiekamies jau nākamajos “Ziķera” pasākumos!

Bildes no bērnu futbola dienas “Ziķeris” tiks pievienotas vēlāk.