Septiņi mettieši piedalījušies LFF Futbola akadēmijas talantu skatēs

Maksims Kirsanovs
Ievietots 23.06.17.

No 6. līdz 9. jūnijam, 2002. dzimšanas gada jeb U-15 vecuma grupas Latvijas labākie jaunie futbolisti no vairākiem Latvijas jaunatnes futbola klubiem pulcējās LFF mācību un treniņu centrā “Staicele”, LFF Futbola akadēmijas talantu skates ietvaros aizvadot četru dienu garo treniņnometni, piedalīties kurā tika uzaicināti arī astoņi FS Metta pārstāvji.

Tradicionāli talantu skates ietvaros jaunie futbolisti piedalījās praktiskās un teorētiskās nodarbībās, dažādu vingrinājumu ietvaros tika testēta spēlētāju tehniskā un fiziskā sagatavotība, kā arī aizvadīts komandu turnīrs. Kopumā uz U-15 vecuma grupas talantu skati tika pieaicināti 39 laukuma spēlētāji no 15 Latvijas jaunatnes futbola klubiem. FS Metta godu talantu skatēs aizstāvēja četri FS Metta U-15 komandas futbolisti – Toms Kristiāns BičevskisJēkabs LagūnsTomass Konstantīnovs un Eduards Dainis, kurus ikdienā trenē Jānis Goba.

Savukārt paralēli notikušajā talantu skatē vārtsargiem nodarbībās aizvadīja 11 spēlētāji, kuri pārstāvēja 6 Latvijas jaunatnes futbola klubus – Rīgas FS, BFC Daugavpils, SK Super Nova, JDFS AlbertsRiga FC/AFA Olaine un FS Metta. No FS Metta uz 2002.-2004. dzimšanas gada vārtsargu talantu skati tika izsaukti trīs vārtsargi – Kristiāns Ločmelis, Jānis Beks un Andrejs Kļancevičs.

U-15 vecuma grupas futbolistiem šī bija noslēdzošā talantu skate viņu trīs gadus ilgajā LFF Futbola akadēmijas apmācību ciklā. 2002. dzimšanas gada futbolisti iepriekš šosezon bija aizvadījuši divus LFF Futbola akadēmijas reģionālo izlašu turnīrus.

LFF Futbola akadēmijas rīkotās talantu skates ir pierādījušas sevi, kā vērtīgu atskaites punktu jaunatnes izlašu treneriem, kuri iegūst vispusīgu informāciju par labākajiem valsts jaunās paaudzes spēlētjiem, kā arī kalpo kā palīgs jauniešu pārejai no futbola 8:8 uz futbolu 11:11.

Vairāk par LFF Futbola akadēmijas U-15 vecuma grupas spēlētāju un 2002.-2004. dzimšanas gada vārtsargu talantu skati lasīt ŠEIT