Astoņi mettieši piedalījušies LFF Futbola akadēmijas talantu skatēs U-14 vecuma grupā

Maksims Kirsanovs
Ievietots 25.06.17.

No 11. līdz 14. jūnijam, 2003. dzimšanas gada jeb U-14 vecuma grupas Latvijas labākie jaunie futbolisti no vairākiem Latvijas jaunatnes futbola klubiem pulcējās LFF mācību un treniņu centrā “Staicele”, LFF Futbola akadēmijas talantu skates ietvaros aizvadot četru dienu garo treniņnometni, piedalīties kurā tika uzaicināti arī astoņi FS Metta pārstāvji.

Laika posmā no 6. līdz 9. jūnijam savu noslēdzošo talantu skati trīs gadus ilgajā LFF Futbola akadēmijas apmācību ciklā aizvadīja 2002. dzimšanas gada jeb U-15 vecuma grupas Latvijas labākie jaunie futbolisti.

Tradicionāli talantu skates ietvaros jaunie futbolisti piedalījās praktiskās un teorētiskās nodarbībās, dažādu vingrinājumu ietvaros tika testēta spēlētāju tehniskā un fiziskā sagatavotība, kā arī aizvadīts komandu turnīrs. Kopumā uz U-14 vecuma grupas talantu skati tika pieaicināti 39 laukuma spēlētāji no 16 Latvijas jaunatnes futbola klubiem, taču FS Metta izpelnījās vislielāko pārstāvniecību, jo šoreiz to pārstāvēja astoņi FS Metta U-14 futbolisti – Lūkass Vapne, Niklāvs Treimanis, Kārlis Vilnis, Kristofers Rēķis, Artjoms Puzirevskis, Mikus Vasiļevskis, Daniels Činajevs un Kristers Kļava, kurus ikdienā trenē Andrejs Gluščuks.

Šī vecuma futbolisti pirms tam šosezon jau bija aizvadījuši vienu reģionālo izlašu turnīru un mācību-treniņu spēļu ciklu.

LFF Futbola akadēmijas rīkotās talantu skates ir pierādījušas sevi, kā vērtīgu atskaites punktu jaunatnes izlašu treneriem, kuri iegūst vispusīgu informāciju par labākajiem valsts jaunās paaudzes spēlētājiem, kā arī kalpo kā palīgs jauniešu pārejai no futbola 8:8 uz futbolu 11:11.

Vairāk par LFF Futbola akadēmijas U-14 vecuma grupas spēlētāju talantu skati lasīt ŠEIT