FS Metta U-14 jaunie futbolisti aizvadījuši starptautisko Kazachenok Cup 2017 turnīru

Maksims Kirsanovs
Ievietots 04.05.17.

No 21. līdz 23. aprīlim Krievijas otrajā lielākajā pilsētā Sanktpēterburgā devīto reizi norisinājās ikgadējais starptautiskais jauniešu elites grupas turnīrs “Kazachenok Cup 2017”, kurā vērtīgu pieredzi guva un ar ārvalstu klubu vienaudžiem spēkus mēroja FS Metta U-14 futbolisti.

Kā jau iepriekšējos gados ierasts, arī šogad sacensību dalībnieku sastāvā netrūka skaļu vārdu, jo turnīrā piedalījās tādu pasaulē zināmu futbuola klubu, kā krievu FC Spartak Moscow, FC Zenit Saint PetersburgFC Dynamo MoscowFC Kuban Krasnodar, itāļu Atalanta B.C., angļu Fulham FC un kazahu FC Kairat Almaty jauniešu komandas.

Turnīra atklāšanas spēlē mettieši, spēles laikā divreiz izlīdzinot rezultātu, izspēlēja rezultatīvu 2:2 neizšķirtu pret angļu Fulham FC vienaudžiem. Nākamajā duelī pret krievu FC Izorec-Inkon spēlētājiem tika svinēts pārliecinošs panākums ar rezultātu 4:0. Turpinājumā, nodemonstrējot saturīgu un kombinacionālu spēli diemžēl nācās atzīt krievu FC Spartak Moscow (0:2) un FC Master-Saturn Ramenskoye (2:4) vienību pārākumu.

Grupu turnīra rezultāti noteica, ka mettieši nācās turpināt cīņu mačā par 7. – 8.vietu sacensību kopvērtējuma tabulā, kurā nācās samierināties ar 1:3 zaudējumu pret krievu FC Zenit Saint Petersburg futbolistiem, tādējādi ierindojoties astotajā vietā turnīra kopvērtējuma tabulā.

Savukārt sacensībās triumfēja itāļu Atalanta B.C. jaunie meistari, kas “Kazachenok Cup 2017” noslēdzošajā spēlē ar 2:0 pārspēja krievu FC Spartak Moscow.

Vairāk par “Kazachenok Cup 2017” turnīru un FS Metta U-14 komandas spēļu rezultātiem lasīt ŠEIT

Uzskatu, ka turnīru parādītais spēles saturs un kvalitāte ir vērtējami apmierinoši, taču sasniegtais rezultāts sacensību kopvērtējuma tabulā ir neapmierinošs. Turnīra laikā bija redzams, ka komanda spēj vienlīdzīgi spēlēt un cīnīties, atsevišķās epizodēs pat dominēt spēlēs pret spēcīgām komandām. Taču šobrīd realitāte ir tāda, ka sezonas laikā mūsu komandai iespēja piedalīties tāda līmeņa sacensībās ir reta parādība. Turnīrā spēlētāji guva pamatīgu pieredzi un pārliecību par to, ka viņi var konkurēt ar tādām komandām kā Fulham FC un FC Spartak Mosckow. Es ļoti ceru, ka futbolisti to saprot, un zina, ka vēl ir nepieciešams ieguldīt ļoti daudz darba, lai spētuturpināt konkurēt ar tāda līmeņa komandām arī pēc 4 gadiem..Andrejs GluščuksFS Metta U-14 komandas galvenais treneris