Pagājušās nedēļas nogalē tika aizvadīta kārtējā "ZIĶERIS" futbola diena

Maksims Kirsanovs
Ievietots 03.05.17.

Svētdien, 30. aprīlī, Rīgas Elektrum Olimpiskajā sporta centrā jau divdesmit septīto reizi norisinājās bērnu futbola diena “Ziķeris”.

Pagājušās nedēļas nogalē norisinājās FS Metta un McDonald’s organizētā bērnu futbola diena “Ziķeris”, kurā vienkopus pulcējās mazie futbolisti, kas futbolā iesaistījušies pavisam nesen vai arī spert pirmos soļus šajā sporta veidā. Rīgas Elektrum Olimpiskā centra zāles piepildīja priecīgi, jautri bērni un viņu azartiskie vecāki.

Šogad bērnu futbola dienas “ZIĶERIS” ietvaros vienkopus pulcējās 130 mazie dalībnieki (zēni un meitenes, kuri dzimuši 2011.-2013. gadam un ir vismaz pilni 4 gadi), kas tika sadalīti komandās un aizvadīja spēles uz 5 laukumiem formātā 4 pret 4, bet vienā laukumā izmitināja dažādus ar futbolu saistītus uzdevumus un ieguva HARIBO saldumus enerģijai. Vienas spēles ilgums bija 5 minūtes, pēc kuras aizvadīšanas, visi bērnu futbola dienas “Ziķeris” dalībnieki mainījās ar komandām.

Tāpat ikvienam bija iespēja izmēģināt savas prasmes un izveicību citās sportiskajās aktivitātēs FS Metta treneru pavadībā, kā arī jautri un priekpilni pavadīt laiku McDonald’s sarūpētā aktivitāšu stūrītī, kur katram no dalībniekiem bija iespēja piedalīties sejas krāsošanā un tetovējumu likšanā.

Pasākuma beigās norisinājās visu dalībnieku svinīgā apbalvošana. Papildus uzmundrinājumu sniedza mūsu visu draugs Haribo lācītis, kurš arī piedalījās noslēguma apbalvošanā, kur visi saņēma īpašo “Ziķeris” zelta medaļu, diplomu un piemiņas veltes.

FS Metta pateicas visiem dalībniekiem par līdzdalību un draudzību gan šajā dienā, gan ikdienā. Futbols ir īpaša spēle, jo īpaša ir mūsu attieksme. Paldies!

“ZIĶERIS” ir viens no FS Metta projektiem, kura mērķis ir iepazīstināt un piesaistīt bērnus un to ģimenes futbolam, iepazīstināt bērnus ar futbola burvību un apbalvot tos par drosmi un izdošanos, kā arī dot iespēju iesaistīties regulārās futbola nodarbībās un veicināt jaunu futbola laukumu izveidi. No 2013. gada par lielāko projekta lieldraugu un atbalstītāju kļuvis McDonalds, kas rūpējas par to, lai aizvien vairāk bērnu un viņu ģimenes iepazīst lielisko futbola spēli. Tāpat paldies par atbalstu sakām Latvijas Futbola federācijai!

Bildes no bērnu futbola dienas “Ziķeris” var aplūkot ŠEIT

Video no bērnu futbola dienas “ZIĶERIS” var aplūkot ŠEIT