Latvijā darbību uzsāks Coerver Coaching specifiskās futbola apmācības programma

Miks Vilkaplāters
Ievietots 30.01.19.

Februāra sākumā Latvijā pirmo reizi savu darbību uzsāks Coerver Coaching futbola apmācības

No februāra sākuma līdz maija beigām Elektrum Olimpiskajā centrā Coerver Coaching piedāvās individuālās futbola apmācības trijās vecuma grupās bērniem un jauniešiem no 6 līdz 13 gadiem.

Pirmais Coerver Coaching Latvia treniņš tiks aizvadīts 4. februārī. Vairāk informācijas par programmu un treniņiem var uzzināt mājaslapā: www.coerver.lv

Coerver Coaching ieviesīs savu programmu Latvijā, izveidojot filiāli Coerver Coaching Latvia. Coerver Performance Academy ir tehniskās attīstības programma jaunajiem futbolistiem bērniem un jauniešiem, ko piedāvā Coerver Coaching, kas ir starptautiski atzīta kā pasaulē labākā futbola prasmju mācību programma.

Coerver Performance Academy programmas tiek īstenotas visā pasaulē ar mērķi uzlabot katra spēlētāja izaugsmi. Apmācības process ir veidots, lai veicinātu katra spēlētāja maksimāli iespējamo tehnisko, fizisko, psiholoģisko un sociālo attīstības potenciālu.

Programma tiek nodrošināta, izmantojot profesionālu trenēšanas sistēmu, vecumam atbilstošas tehniskās un fizioloģiskās programmas, labākās ierīces un plašu atbalsta programmu gan treniņu laukumā, gan ārpus tā.

Apmācības mērķis ir attīstīt pārliecinātus un radošus spēlētājus, vienlaicīgi iemācot svarīgas sociālās prasmes, piemēram, sportiskumu un cieņu, līdzās veselīgai attieksmei pret treniņiem un spēli.

Programma piedāvā apmācības trijās grupās:

  • 2010. – 2012. dzimšanas gads;
  • 2007. – 2009. dzimšanas gads;
  • 2005. – 2006. dzimšanas gads.

PIESAKIES! Vietu skaits ir ierobežots (24 audzēkņi vienā grupā). Reģistrēties var www.coerver.lv mājaslapā, izveidojot kontu.