Skolēnu pavasara brīvlaikā aizvadīta Coerver Coaching tehniskās apmācības nometne

Miks Vilkaplāters
Ievietots 22.03.19.

Marta vidū Rīgā norisinājās Coerver Coaching tehniskās apmācības nometne.

Laika posmā no 11. līdz 15. martam otro reizi Latvijā norisinājās pasaulē vadošās futbola apmācības programmas “Coerver coaching” nometne, kas pavasara brīvlaikā Elektrum Olimpskā centra futbola hallē pulcēja 84 jaunos futbolistus.

“Coerver coaching” organizētā nometne pulcēja futbolistus vecumā no 6 līdz 14 gadiem, kurā tika izmantota pasaulē labākās futbola prasmju mācību programmas metodes, kuras vērsa uzmanību tieši uz individuālās tehniskās sagatavotības, bumbas pārvaldīšanas iemaņu apguvi.

Priecājamies, ka nometnei bijusi tik liela atsaucība un ka šajā nometnē piedalījās arī vairāki FS Metta audzēkņi, kuri papildus ikdienas treniņiem pilnveido savas prasmes šajā apmācības programmā.

Šajā nometnē treniņus vadīja treneri no Coerver programmas, kas ir specializējušies tieši individuālo prasmju attīstīšanā. Lielu pateicību arī izsakām treneriem, kas palīdzēja nometnes procesos. Šoreiz nometnē piedalījās 10 treneri no Futbola skolas Metta, kā arī viens speciālists no FK Liepāja.

Nometnes noslēgumā nometnes dalībnieki un viņu vecāki pulcējās noslēguma ceremonijā Elektrum Olimpiskā centra konferenču zālē, kur tika sveikti jaunie futbolisti, kā arī nepiespiestā gaisotnē kopīgi atskatījās uz Coerver Coaching nometnes kopmirkļiem. Tāpat censoņi mielojās ar nometnes partnera Pica LuLū sagādātajām gardajām picām.

Vairāk foto pieejams ŠEIT