Aizvadīta 11-tā "Milan Junior Camp" futbola nometne

Miks Vilkaplāters
Ievietots 29.10.19.

Jau 11-to reizi sadarbībā ar FS Metta tikusi aizvadīta leģendārā itāļu kluba AC Milan futbola nometne “Milan Junior Camp”.

No 21. līz 25. oktobrim Rīgā, Elektrum Olimpiskajā centrā, jau vienpadsmito reizi Latvijā sadarbībā ar FS Metta norisinājās Itālijas futbola granda AC Milan futbola nometne “Milan Junior Camp”.

Šogad futbola nometnē savas futbola zināšanas papildināja un prasmes pilnveidoja 83 bērni vecumā no sešiem līdz vienpadsmit gadiem.

Šajā gadā “Milan Junior Camp” nometne norisinājās AC Milan tehnisko direktoru Danilo Tedoldi un Emanuele Pischetola vadībā, kuri guvuši plašu pieredzi visā pasaulē un īpaši specializējušies tieši jauno spēlētāju sagatavošanā un apmācībā.

Paralēli mazo futbolistu apmācībai un izglītošanai savas zināšanas un pieredzi bagātināja arī Latvijas futbola treneri, kas nometnes ietvaros darbojās kā treneru asistenti.

“Milan Junior Camp 2019” kā ierasts tika noslēgts ar svinīgu pasākumu, kurā pulcējās visi nometnes dalībnieki un treneri, kā arī jauno futbolistu vecāki.

Tajā izskanēja svinīgas uzrunas, uzslavas, kā arī visi dalībnieki saņēma piemiņas veltes. Tāpat tika noteikts cītīgākais nometnes dalībnieks, kas izcēlās nometnes laikā.

Šogad šo godu izpelnījās 2008. gadā dzimušais Toms Sarma, tiekot pie poļu uzlecošās zvaigznes Kristofa Pjonteka spēļu krekla.

Īpašs paldies “Milan Junior Camp” nometnes atbalstītājiem: Tallink Hotel Riga, Sportland, Rosso Pizza, Crystal Pellet, Banco BPM, Puma un Fly Emirates.

Nometnes foto apskats pieejams ŠEIT

Lai gūtā pieredze palīdz iesāktajā futbola ceļā, un tiekamies nākamajās nometnēs!