Desmito reizi Latvijā aizvadīta futbola nometne "Milan Junior Camp"

Miks Vilkaplāters
Ievietots 28.10.18.

Jau desmito reizi Latvijā sadarbībā ar FS Metta aizvadītā leģendārā itāļu kluba AC Milan futbola nometne “Milan Junior Camp”.

No 22. līdz 26. oktobrim Rīgā, Elektrum Olimpiskajā centrā sadarbībā ar Futbola skolu Metta jau desmito gadu norisinājās Itālijas futbola granda AC Milan futbola nometne Milan Junior Camp”.
Šogad futbola nometnē savas futbola zināšanas un prasmes tajā papildināja 74 bērni no 29 dažādiem klubiem vecumā no sešiem līdz vienpadsmit gadiem.

Šajā gadā “Milan Junior Camp” nometne norisinājās AC Milan tehnisko direktoru Fabio Vicardi un Emanuele Pischetola vadībā, kuri guvuši plašu pieredzi visā pasaulē un īpaši specializējušies jauno spēlētāju sagatavošanā un apmācībā.

Paralēli mazo futbolistu apmācībai un izglītošanai savas zināšanas un pieredzi bagātināja arī Latvijas futbola treneri, kas nometnes ietvaros darbojās kā treneru asistenti.

“Milan Junior Camp 2018” jau tradicionā tika noslēgta svinīgu pasākumu, kurā pulcējās visi nometnes dalībnieki un treneri, kā arī jauno censoņu vecāki.

Tajā izskanēja svinīgas uzrunas, visi dalībnieki saņēma piemiņas veltes, kā arī tika paziņots nometnes cītīgākais dalībnieks. Šogad šo godu izpelnījās Emīlija Ambaine, tiekot pie Gonzalo Higuain spēļu krekla.

Īpašs paldies “Milan Junior Camp” nometnes atbalstītājiem: Tallink Hotel Riga, Sportland, VENDEN, Rosso Pizza, Crystal Pellet.

Nometnes foto apskats pieejams ŠEIT