FS Metta U-15 komanda kļūst par Latvijas čempioniem!

Miks Vilkaplāters
Ievietots 04.10.18.

Latvijas Jaunatnes čempionāta U-15 Elites grupā triumfējusi FS Metta U-15 vecuma komanda.

Ceturtdien, 4.oktobrī, FS Metta U-15 komanda, pateicoties diviem Vapnes un vieniem Keršya, Novikova un Puzirevska gūtajiem vārtiem, ar 5:2 sakāva tuvākos konkurentus BFC Daugavpils, nodrošinot pirmo vietu Elites grupas čempionātā.

Andreja Gluščuka trenētā komanda čempiontitulu nodrošināja divas kārtas pirms turnīra beigām, kļūstot neaizsniedzamajiem saviem konkurentiem. Turnīra pirmo posmu mūsu futbolisti noslēdza otrajā vietā, par punktu atpaliekot no BFC Daugavpils, tomēr turpmākajās četrās spēlēs izcīnītie 9 punkti nodrošināja triumfu čempionātā.

Veiksmīgāk aizvadot savstarpējās spēles otrajā posmā – 2:0 un 5:2 – FS Metta futbolisti par 7 punktiem attālinājās no BFC Daugavpils. Līdz čempionāta beigām mettiešiem gan vēl jāaizvada divas spēles pret FK Liepāja/LFS un Rīgas Futbola skola, kas gan no turnīra viedokļa vairs neko neizšķirs.

Pa kopā divpadsmit gūtajiem vārtiem abos čempionāta posmos iespējuši Artjoms Puzirevskis un Lūkass Vapne, kamēr Jegors Novikovs ir rezultatīvākais otrajā posmā par 1. – 4. vietu ar 4 gūtajiem vārtiem. Vēlreiz gan jāatzīmē, ka turnīrā jāaizvada vēl divas spēļu kārtas.

Apsveicam čempionu komandas futbolistus, treneri Andreju Gluščuku un atbalstītājus ar šo uzvaru!