FS Metta sieviešu komanda "Ziemas Kauss" noslēdz ar zaudējumu desmit vārtu spēlē

Ievietots 10.02.20.

Trešo spēli “Ziemas Kauss” turnīrā aizvadījusi FS Metta sieviešu komanda.

4 - 6
FK Dinamo Rīga

Pirmdien, 10. februārī, savu trešo un noslēdzošo spēli “Ziemas Kauss” turnīrā aizvadīja mūsu sieviešu Meistarkomanda, Elektrum Olimpiskajā centrā tiekoties ar Latvijas čempioni FK Dinamo Rīga.

Spēles sākums veiksmīgāks padevās pretiniecēm, kas 6. minūtē izvirzījās vadībā. Ilgi iedzinējos mettietes nepalika, un 17. minūtē Anastasija Vainere ar teicamu brīvsitienu panāca izlīdzinājumu.

Līdz puslaika beigām komandas vēlreiz apmainījās ar vārtu guvumiem – vispirms Daņilova panāca vadību, bet 33. minūtē ar vārtu guvumu atbildēja FK Dinamo Rīga (2:2).

Otrā puslaika pašā sākumā pretinieces uzreiz izvirzījās vadībā, bet 50. minūtē Alīna Šilova ar precīzu soda sitienu no 20 metriem atkal atjaunoja neizšķirtu – 3:3.

Turpinājumā trīs vārtus pēc kārtas guva dinamietes, bet noslēdzošajā minūtē Amēlija Lipšāne realizēja 11 metru soda sitienu. Trakā spēlē gala rezultāts 4:6.

Sofija Sidorova, Līva Polka, Fanija Mežecka, Tīna Zankovska, Evelīna Liepiņa, Amēlija Lipšāne, Nelle Treimane, Anastasija Vainere, Katrīna Daņilova, Paula Linda Liniņa, Alīna Šilova

Laura Siņutkina, Katrīna Augustāne, Elīza Paula Sīpola, Rebeka Sniedzīte, Elīza Elizabete Rungule