FS Metta sieviešu komanda ar 1:3 piekāpjas Latvijas čempionvienībai Rīgas FS

Ievietots 06.02.19.

Savu pirmo spēli “Ziemas Kauss” turnīrā aizvadījusi FS Metta komanda.

1 - 3
Rīgas Futbola skola

Trešdien, 6.februārī, Elektrum Olimpiskā centra futbola hallē savu pirmo “Ziemas Kausa” izcīņas spēli aizvadījušas mūsu Meistarkomandas futbolistes, tiekoties ar vairākkārtējo valsts čempioni – Rīgas Futbola skola sieviešu komandu.

Spēles sākumu komandas iesāka līdzīgā cīņā, spēlējot diezgan piesardzīgi. Tomēr lēnām bumbas kontrolē iniciatīvu pārņēma mettietes un izveidoja divus momentus – ja pirmajā Anastasija Fjodorova no 16 metriem sita nedaudz garām augšējam vārtu stūrim, tad 14. minūtē Anastasija teicami pārmeta pāri bumbu izgājušajai vārtsardzei un panāca 1:0!

Turpinājumā teritoriāls pārsvars joprojām piederēja FS Metta futbolistēm, uzbrukuma smailē pretinieču aizsardzību spriedzē turēja Fjodorova, bet vairākus pusmomentus pie otriem vārtiem izveidoja Rīgas FS futbolistes.

Spēles otrajā puslaikā aina laukumā pamainījās – jau no pirmajām minūtēm iniciatīvu pārņēma Rīgas Futbola skolas futbolistes un vairākas reizes nonāca labā sitiena pozīcijā. Divi tādi sitieni nonāca vārtos un pēdējās 20 minūtēs mettietēm bija jau jādomā par atspēlēšanos.

Zaļi-baltās vairākas reizes izmēģināja tālsitienus, tomēr pretinieču vārtsardze spēlēja droši. Spēles beigu daļā vēlreiz ar sitienu no soda laukuma robežām izcēlās Latvijas čempiones, uzstādot gala rezultātu 3:1. “Ziemas Kausa” izcīņu iesākam ar aizraujošu spēli, tomēr ar zaudējumu pret Latvijas čempionēm.