FK Metta/Latvijas Universitāte viesos piekāpjas Valmiera Glass ViA-2

Ievietots 28.04.19.

Otro spēli 1.līgas B čempionātā aizvadījusi FK Metta/Latvijas Universitāte komanda.

Valmiera FC-2
2 - 1

Svētdien, 28. aprīlī, savu otro spēli 1. līgas B čempionāta ietvaros aizvadījusi mūsu U-21 komanda, Vidzemes Olimpiskajā centrā tiekoties ar vietējo Valmiera Glass ViA-2.

Spēles pirmais puslaiks mettiešiem neizdevās pārāk sekmīgs – ielaisti divi vārti un nonākšana iedzinējos ar 0:2.

Vispirms 18.minūtē valmierieši sita precīzi no 11 metru soda sitiena atzīmes, bet puslaika beigās mājinieki guva otros vārtus, sarežģījot FK Metta/LU situāciju otrajā puslaikā.

Uzreiz pēc pārtraukuma zaļi-baltie izdarīja divas spēlētāju maiņas, lai pastiprinātu spēli uzbrukumā.

Uzsākot atspēlēšanos mūsu U-21 vecuma komanda pārņēma iniciatīvu laukumā un meklēja iespējas pie pretinieku vārtiem.

78. minūtē vienus vārtus arī izdevās atgūt – pendeli realizēja Matīss Zēģele (1:2), tomēr vismaz punktu izraut neizdevās.

Izskaņā par otro brīdinājumu noraidīts tika arī komandas kapteinis Daniels Fedorovičs, un mettieši piedzīvoja zaudējumu ar 1:2.