FK Metta/Latvijas Universitāte pārbaudes spēlē pārliecinoši pārspēj FK RFS-2

Miks Vilkaplāters
Ievietots 18.06.20.

Pirmo spēli pēc ilgāka pārtraukuma aizvadījusi FK Metta/Latvijas Universitāte komanda.

FK RFS-2
1 - 6
Skanstes SK

Ceturtdien, 18. jūnijā, mūsu U-21 komanda aizvadījusi pārbaudes spēli, Daugavgrīvas vidusskolas stadionā tiekoties ar citu dublieru komandu – FK RFS-2.

FK Metta/Latvijas Universitāte jau kopš spēles pirmajām minūtēm ieguva teritoriālu pārsvaru un vairāk kontrolēja bumbu.

Pirmajā puslaikā izdevās arī ātros uzbrukumos gūt divus vārtus – precīzi sita Jegors Novikovs un Artjoms Puzirevskis, panākot 2:0.

Ja spēles pirmajā pusē mettieši reizēm uzbrukumus sasteidza, tad otro puslaiku izdevās aizvadīt precīzāk, kas arī deva rezultātu uz tablo.

Mūsu U-21 komanda guva vēl četrus vārtus, bet vienā no pretuzbrukumiem izcelties izdevās arī nominālajiem laukuma saimniekiem.

Lielā karstumā otrajā puslaikā ar saviem otrajiem vārtiem izcēlās Novikovs, divreiz precīzs bija Dario Šits, bet vienus vārtus guva Bruno Melnis.

Līdz ar to FK Metta/Latvijas Universitāte gatavošanos sezonai atsāk ar pārliecinošu uzvaru.

Mums šī bija pirmā pārbaudes spēle pēc 3 mēnešu pārtraukuma, ilgi nevarējām trenēties un spēlēt. Bija mājas režīms ar Zoom treniņiem un teorētiskajām nodarbībām - šādos apstākļos ir viegli zaudēt motivāciju. Bet visi izturēja, un sagaidījām to brīdi, kad varējām atsākt treniņus un aizvadīt spēles. Tāpēc ar nepacietību gaidījām šo dienu, un ir patīkami atgriezties spēlē ar uzvaru. Paldies visiem spēlētājiem par lielisku attieksmi ārkārtas situācijas laikā - sakrātā pieredze noteikti palīdzēs dzīvē, šosezon un karjeras laikā. Ar vēl lielāku nepacietību gaidām sezonas sākumu!Viktors MazursFK Metta/Latvijas Universitāte galvenais treneris

FK RFS-2 – FK Metta/Latvijas Universitāte

1:6 (0:2)

FK Metta/Latvijas Universitāte:

Jānis Beks, Roberts Ķipsts, Daniels Fedorovičs, Normunds Uldriķis, Gabriels Kirkils, Renārs Guliaks, Oskars Vientiess, Lūkass Vapne, Aleksejs Krjukovičs, Jegors Novikovs, Artjoms Puzirevskis

Uz maiņu:

Ņikita Parfjonovs, Kārlis Vilnis, Kirils Solovjovs, Bruno Melnis, Tomass Zants, Iļja Korotkovs, Mikus Vasiļevskis, Kristofers Rēķis, Alekss Kaikins, Dario Šits

Vārtus guva:

Jegors Novikovs 2, Dario Šits 2, Artjoms Puzirevskis, Bruno Melnis

Nākamā spēle:

Sestdien, 20. jūnijā, plkst. 13.00

RTU stadions, Rīga

SK Super Nova – FK Metta/Latvijas Universitāte