FK Metta/Latvijas Universitāte šonedēļ aizvadīs divas pārbaudes spēles

Miks Vilkaplāters
Ievietots 17.06.20.

Divas pārbaudes spēles pirms gaidāmās sezonas aizvadīs FK Metta/Latvijas Universitāte komanda.

FK RFS-2
1 - 6
Skanstes SK

Šonedēļ divas pārbaudes spēles Rīgā aizvadīs mūsu dublieru komanda, kurai pēc ilgāka pārtraukuma sagaidāma spēkošanās pret FK RFS-2 un SK Super Nova komandām.

Pirms ārkārtas situācijas pauzes U-21 komanda bija aizvadījusi vairākas pārbaudes spēles, pēdējās no tām pārspējot igauņu FK Elva, kā arī “Mercure kauss” ievadā – AFA Olaine.

Šoreiz mettiešiem sagaidāmas divas pārbaudes pret labiem pretiniekiem – pretī stāsies konkurenti Virslīgas dublieru čempionātā, kā arī komanda.lv 1. līgas vicečempioni.

Viktora Mazura un Andreja Karpova vadītas komandas kodolu lielākoties veido 2003. gadā dzimušie, kā arī pāris 2001., 2002. un 2004. gadā dzimušie futbolisti.

Virslīgas dublieru čempionāta sākums provizoriski tiek plānots jūnija izskaņā. Mettiešiem pirmā spēle paredzēta 30. jūnijā mājās pret BFC Daugavpils-2. Pilns kalendārs būs pieejams vēlāk.

Pret FK RFS spēle norisināsies 18. jūnijā, plkst. 14.00 Daugavgrīvas stadionā, bet divas dienas vēlāk RTU stadionā zaļi-baltie tiksies ar SK Super Nova. Spēles sākums plkst. 13.00.

Novēlam futbolistiem sekmīgas pārbaudes spēles pirms gaidāmās sezonas!