FK Metta/Latvijas Universitāte komanda "Mercure kauss" iesāk ar pārliecinošu uzvaru

Ievietots 08.03.20.

Pirmo spēli “Mercure kauss” izcīņā aizvadījusi FK Metta/Latvijas Universitāte komanda.

9 - 0
AFA Olaine

Svētdien, 8. martā, Elektrum Olimpiskajā centrā mūsu U-21 komanda iesāka dalību “Mercure kausā” AFA Olaine komandu, kas šogad plāno startēt jaunā veidola 2. līgas sacensībās.

Spēli aktīvāk iesāka mettieši, jau 9. minūtē pēc centrējuma teicami ar galvu bumbu vārtos raidot Aleksam Kaikinam – 1:0!

Turpinājumā spēle nedaudz izlīdzinājās, un, neskatoties uz zaļi-balto teritoriālo pārsvaru, arī viesi izveidoja labus momentus.

Tomēr puslaika noslēgumā FK Metta/Latvijas Universitāte komanda pārsvaru dubultoja, kad vārtu priekšā precīzs bija Dario Šits (2:0)!

Mettieši aizvadīja arī ļoti sekmīgu puslaika ievadu, kad pirmajās 15 minūtēs izdevās gūt vēl divus vārtus un panākt 4 vārtu pārsvaru.

Pie tā zaļi-baltie neapstājās, un līdz puslaika noslēgumam guva vēl piecus vārtus, vairākus no tiem ar ļoti skaistiem sitieniem vārtu augšējā stūrī.

Otrajā puslaikā ar trim vārtiem izcēlās Novikovs, divreiz precīzs bija Bergs, bet pa reizei izcēlās Šaraks un Šits.

Ļoti pārliecinoša uzvara “Mercure kauss” ievadā!

Pārāk ilgi iegājām spēlē un pielāgojāmies mazajam laukumam, pārturējām bumbu. Mūsdienu futbols dod maz telpas un maz laika, tāpēc divi-trīs pieskārieni mēdz būt par daudz. Jāpārvietojas, jāpiedāvājas partnerim un arī ātri jāpieņem lēmums. Līdz ar to, ka lēni iegājām spēlē, pāris reizes pretinieks aizskrēja bīstamos uzbrukumos. Labās lietas noteikti ir rezultativitāte un individuāli izveidotie vārtu guvumi, epizodēs, kurās tas visvairāk bija nepieciešams. Pozitīvi, ka neatslābām un saglabājām intensitāti līdz spēles beigām. Nākotnes inidividuālajai attīstībai būtiski ir rādīt savas labākās kvalitātes jau no pirmās minūtes, kā arī prast spēlēt pie laika un telpas deficīta. Turpinām strādāt!Viktors MazursFK Metta/Latvijas Universitāte galvenais treneris