Andris Riherts: "Beigu ofensīva izdevās!"

Ievietots 18.04.21.

Kārtējo spēli Optibet Virslīgas čempionātā aizvadījusi FK Metta komanda. (Foto: Andris Kozlovskis)

Svētdien, 18. aprīlī, Optibet Virslīgas čempionāta 5. kārtas spēli aizvadījusi FK Metta komanda, Hanzas vidusskolas laukumā uzņemot FK RFS.

Pirmajā puslaikā mettieši pēc Muritalas vārtu guvuma izvirzījās vadībā, bet puslaika otrajā pusē divreiz precīzi uzbrukumi padevās viesiem. Pirmās 45 minūtes līdz ar to noslēdzās ar minimālu FK RFS pārsvaru ar 2:1.

Otrā puslaika sākumā pēc standartsituācijas pretinieki ieguva divu vārtu pārsvaru, bet drīz Birka vienus vārtus atguva. Emocionālā galotnē pēc stūra sitiena pēdējās sekundēs neizšķirtu izrāva Korotkovs – 3:3.

Šodien varu visus apsveikt ar labajiem laikapstākļiem, atbalstītāji noteikti varēja izvēlēties citas nodarbes kopā ar ģimeni, nevis būt aiz žoga, bet man ir prieks, ka šodienas spēlē bija daudz līdzjutēji, kas atbalstīja abas komandas. Noteikti spēle nelika vilties - 6 gūtie vārti. Par pašu spēli runājot - labi iesākām un guvām vārtus. Jā, varbūt iniciatīva un bumba vairāk bija pretiniekiem, arī pirmajā puslaikā sitieni bija 11 pret 2, bet vārtu gūšanas iespējās visdrīzāk bija līdzīgi. Otrajā puslaikā pretinieki izmantoja standartsituāciju, kas ir viņu trumpis, ielaidām, bet drīz vienus nepārāk loģiskus vārtus atguvām. Sajutām asins garšu un līdz spēles beigām ticējām, ka varam izspiest ko vairāk nekā zaudējumu. Beigu ofensīva izdevās - 3:3, kas, manuprāt, pēc otrā puslaika ritējuma bija diezgan godīgs rezultāts. Kaut kur vieniem azarts pazuda, otriem uzradās - mēs esam pietiekami spējīgi, lai gūtu vārtus, par to šaubu nebija. Paldies spēlētājiem, paldies atbalstītājiem, paldies visiem par šo futbola svētdienu!Andris RihertsFK Metta galvenais treneris