Andris Riherts: "Šodien uzvara ir METTA dzimšanas diena un turpinājums!"

Miks Vilkaplāters
Ievietots 02.05.24.

Sezonas kārtējo spēli aizvadījusi FK Metta komanda.

FK Metta
1 - 1
Valmiera FC

Trešdien, 1. maijā, otro apli TonyBet Virslīgas čempionātā iesākusi FK Metta komanda, savā laukumā uzņemot Valmiera FC.

Pirmajā puslaikā ar bumbu vairāk bija pretinieki, bet vienīgos vārtus guva mettieši, kad precīzs bija jubilārs Rendijs Šibass (1:0)!

Arī otrajā puslaikā bumbu vairāk kontrolēja pretinieki, bet zaļi-baltie atbildēja ar ātriem prettriecieniem. Izskaņā gan Valmiera FC izlīdzināja rezultātu, kas arī palika noslēdzošais uz spēles tablo – 1:1.

Neizšķirts futbola svētkos Hanzā!

Pēc aizvadītās spēles piedāvājam mūsu Meistarkomandas galvenā trenera Andra Riherta komentāru:

Paldies METTAi par lieliskiem 18 gadiem kopā! Tagad ir pilngadība un var iet nākamajā līmenī, pilnveidoties kā klubs. Visi tie cilvēki, kuri atnāk uz klubu, gribētos, lai viņi arī paliek un tās tradīcijas veidotos stiprākas un stiprākas! Paldies arī spēlētājiem šodien par pašatdevi un izpratni, ka, ja cilvēki ir sanākuši, tad viņus vajag iepriecināt. Tas Rendijam izdevās pašam savā dzimšanas dienā. Jā paldies meklē par lieliskiem 18 gadiem. Tagad ir pilngadība un. Var jau iet nākamajā līmenī pilnveidoties kā klubs. Tie visi cilvēki, kas kas atnāk uz klubu, gribētos, lai viņi visi arī paliek un un tās tradīcijas veidotos stiprāks un stiprāks. Paldies arī spēlētājiem šodien par pašatdevi un izpratni, ka, ja cilvēki ir sanākuši, viņus vajag iepriecināt. Tas Rendijam pat izdevās dzimšanas dienā. Apsveicam Rendiju dzimšanas dienā, viņš ir visu laiku Virslīgā spēlēm bagātākais mūsu klubā, un man patīk tādi cilvēki, kuri paši prot sev sagādāt dāvanas. Beigās rezultāts ir 1:1, bet domāju, ka šodien uzvara ir METTA dzimšanas diena un turpinājums. Arī spēlētājiem šis bija labs pārbaudījums, spēlējām daudz bez bumas, varbūt arī gūtie vārti nedaudz patraucēja vairāk pakontrolēt bumbu pēc tam. Šodien mūsu pretinieks nosacīti piespieda mūs dažos mirkļos, bet arī labi izgājām petuzbrukumos. Nācās to darīt vairāk šajā spēlē, un pozicionāli arī nesanāca spēlēt tā, kā gribētos. Markusam 17 gados ir jāprot izšķirt spēles, viņam bija moments pašās beigās, kas bija pēdējais šajā spēlē. Vajadzēja trāpīt tālajā stūrī, protams, centās, uzņēmās atbildību. Nākamreiz sapratīs, ka ir varianti. Paldies visiem, kuri organizēja šo pasākumi un kuri turpina strādāt METTAs un Latvijas futbola labā!Andris RihertsFK Metta galvenais treneris

Pilnu preses konferenci un atbildes uz jautājumiem skaties: