FK Metta futbola svētkos cīnās neizšķirti pret Valmiera FC

Ievietots 01.05.24.

Kārtējo spēli šosezon aizvadījusi FK Metta komanda.

1 - 1
Valmiera FC

Trešdien, 1. maijā, kārtējo spēli TonyBet Virslīgas sezonā aizvadījusi mūsu Meistarkomanda, otrā apļa ievadā Hanzas vidusskolas laukumā uzņemot Valmiera FC.

Spēles ievadā nepatīkamā savainojumā iedzīvojās Hugo Jesse, neilgu brīdi FK Metta spēlējot mazākumā, kas viesiem ļāva izdarīt sākotnējo spiedienu.

Mājiniekiem izdevās atvirzīt spēli no saviem vārtiem un izvirzīties vadībā – 25. minūtē pēc uzbrukuma labajā flangā ar precīzu sitienu izcēlās jubliārs Rendijs Šibass (1:0)!

Arī otrajā puslaikā ar bumbu vairāk bija valmierieši, kuri daudz sita pa vārtiem, tomēr ar precizitāti nevarēja lepoties.

Ātrajos pretuzbrukumos iespējas parādījās arī zaļi-baltajiem, tomēr tās netika izmantotas, bet 80. minūtē no vārtu priekšas Valmiera FC panāca izlīdzinājumu.

Rezultāts vairs nemainījās, maija spēļu maratonu FK Metta iesāk ar neizšķirtu pret Valmiera FC.

Paldies visiem līdzjutējiem par fantastisko atmosfēru un atbalstu METTAs jubilejas “ballītē”!

Alvis Sorokins, Mikus Vasiļevskis, Kārlis Vilnis, Hugo Jesse, Jegors Novikovs, Rendijs Šibass, Yevhen Stadnik, Oskars Vientiess, Vinicius Souza, Bruno Melnis, Mohamet Lamine Correa