FK Metta/Latvijas Universitāte uzvar pēdējā spēlē un nodrošina čempionu titulu

Ievietots 19.10.19.

Pēdējo sezonas spēli aizvadījusi FK Metta/Latvijas Universitāte komanda.

8 - 0
Spartaks Jūrmala

Sestdien, 19. oktobrī, pēdējo spēli 1. līgas B čempionāta ietvaros aizvadījusi mūsu U-21 komanda, savā laukumā uzņemot Spartaks Jūrmala-2.

Šajā spēlē mettieši ar uzvaru varēja nodrošināt čempionu titulu, tāpēc šai spēlei bija izšķiroša nozīme.

Spēles sākumā, neskatoties uz teritoriālo pārsvaru, mājinieki nesekmīgi uzbruka pretinieku vārtiem. Momentu gan netrūka, tomēr vārtu priekšā pietrūka precizitātes.

21. minūtē rezultātu atklāja Ričards Ulmis, kas pavēra pilnīgi citu ainu laukumā, un drīz vien īsā laikā mettieši pānāca jau 4:0!

Puslaika izskaņā joprojām bija daudz momentu, un FK Metta/Latvijas Universitāte futbolisti guva vēl divus vārtus, puslaiku noslēdzot vadībā 6:0.

Arī otrā puslaika sākumā mājiniekiem bija liels pārsvars, bet iespējas vārtu guvumos pārvērst neizdevās. Ulmis trāpīja pa stabu, bet Krjukovičs no tuvas distances netrāpīja vārtos.

Sausuma brīdi pārtrauca Matvejevs, kurš bija precīzs pēc stūra sitiena izspēles – 7:0. Izskaņā mūsu U-21 futbolisti pievienoja vēl vienu vārtu guvumu, spēli noslēdzot ar uzvaru 8:0!

Šajā spēlē ar 4 vārtiem izcēlās Ričards Ulmis, 2 reizes precīzs bija Vinicius Oliveira De Veneranda, bet ar vieniem vārtiem izcēlās Aleksandrs Kartišovs un Jurijs Matvejevs.

Apsveicam spēlētājus, trenerus, personālu un visu klubu ar uzvaru čempionātā!