FK Metta/Latvijas Universitāte komanda atspēlējas un pārspēj Valmiera Glass ViA-2

Miks Vilkaplāters
Ievietots 22.06.19.

Kārtējo spēli 1. līgas B čempionātā aizvadījusi FK Metta/Latvijas Universitāte vienība.

Skanstes SK
2 - 1
Valmiera FC-2

Sestdien, 22. jūnijā, savu devīto spēli 1. līgas B čempionāta ietvaros aizvadījusi mūsu U-21 komanda, uzņemot Valmiera Glass ViA-2.

Pirms gaidāmās spēles mettieši ieņēma 1. vietu ar astoņās spēlēs 17 izcīnītajiem punktiem, kamēr Valmiera Glass ViA ar 13 punktiem desmit spēlēs atradās 5. vietā.

Jāatzīmē, ka pirmajā savstarpējā spēlē mettieši piedzīvoja zaudējumu ar 1:2, kas līdz šim bija pirmais komandas zaudējums turnīra.

Spēli aktīvāk iesāka mājinieki – 11. minūtē pēc stūra sitiena Matvejevs izleca visaugstāk, tomēr sita nedaudz garām vārtu augšējam stūrim, bet septiņas minūtes vēlāk labā pozīcijā nonāca Šibass, taču viņa sitienu atvairīja viesu vārtsargs.

Lai gan bumbas kontrolē pārsvars bija mettiešiem un tika meklētas uzbrukuma iespējas flangos, arī Valmiera Glass ViA-2 futbolisti izveidoja vairākus pusmomentus, epizodiski spēlē iesaistoties arī Helmutam Saulītim.

37. minūtē uzreiz divas lieliskas iespējas bija zaļi-baltajiem – vispirms Žaldovskis no 14 metriem sita garām vārtiem, bet uzreiz pēc tam pēc teicama Fedoroviča centrējuma gar pašu vārtu stabu sita Krjukovičs.

Likums: “neiesit tu, iesit tev” – 39. minūtē vienā no epizodēm ar precīzu sitienu izcēlās Zvirbulis, izvirzot valmieriešus vadībā. Pirmais puslaiks tā arī noslēdzās ar rezultātu 0:1.

Otro puslaiku FK Metta/Latvijas Universitāte futbolisti iesāka ļoti sekmīgi – īsā laikā vārtus guva Rendijs Šibass un Ričards Žaldovskis, 52. minūtē panākot jau 2:1!

Turpinājumā vēlreiz laba iespēja bija Žaldovskim, bet, neskatoties uz pārsvaru bumbas kontrolē, mettiešiem pēc saasinājumiem īpaši bīstamu momentu vairs nebija.

85. minūtē Ričards Žaldovskis raidīja bumbu vārtu tīklā, bet tiesnesis fiksēja aizmugures stāvokli. Līdz pat spēles beigām mājinieki kontrolēja spēli un slideno rezultātu no rokām neizlaida. Uzvara mājās ar 2:1.

FK Metta/Latvijas Universitāte – Valmiera Glass ViA-2

2:1 (0:1)

FK Metta/Latvijas Universitāte:

Helmuts Saulītis, Krists Kristers Gulbis, Daniels Fedorovičs, Gabriels Kirkils, Renārs Guliaks, Toms Bičevskis, Ričards Ulmis, Rendijs Šibass, Aleksejs Krjukovičs, Ričards Žaldovskis, Jurijs Matvejevs

Uz maiņu:

Jegors Novikovs, Kārlis Vilnis, Jēkabs Šmitiņš, Edgars Kronis

Brīdinājumi:

Ričards Ulmis, Rendijs Šibass, Jurijs Matvejevs, Krists Kristers Gulbis

Nākamā spēle:

Hanzas vidusskolas laukums, Rīga

Ceturtdiena, 27. jūnijs, plkst. 18:30

FK Metta/Latvijas Universitāte – BFC Daugavpils-2