FK Metta/Latvijas Universitāte viesos piekāpjas FK Liepāja-2

Miks Vilkaplāters
Ievietots 30.07.19.

Kārtējo spēli 1. līgas B čempionātā aizvadījusi FK Metta/Latvijas Universitāte vienība.

FK Liepāja
1 - 0
Skanstes SK

Pirmdien, 29. jūlijā, savu 15. spēli 1. līgas B čempionāta ietvaros aizvadījusi mūsu U-21 komanda, viesos aizvadot spēli ar FK Liepāja-2.

Pirms gaidāmās spēles mettieši ieņēma 1. vietu ar 14 spēlēs 28 izcīnītajiem punktiem, kamēr pretinieki ar 23 punktiem 13 spēlēs atradās vietu zemāk.

Spēli aktīvāk iesāka viesi, vairāk kontrolējot bumbu un biežāk atrodoties pretinieku laukuma pusē. Liepājnieki tikmēr iespējas meklēja pretuzbrukumos.

Kopumā pirmajā puslaikā izteiktu vārtu gūšanas iespēju nebija, laukumā bija daudz cīņas un notikumu laukuma vidusdaļā. Tomēr izskaņā FK Liepāja-2 pretuzbrukumā atklāja spēles rezultātu – neveiksmīgs rikošets un 0:1

Otrā puslaika sākumā FK Metta/Latvijas Universitāte ar lielu enerģiju devās uz priekšu, lai izlīdzinātu rezultātu. Iespējas bija vairākas – centrējumi, sitieni, piespēles gar vārtiem, bet tie rezultātu nedeva.

Lai arī izdevās piespiest pretinieku pie vārtiem un izveidot vārtu gūšanas momentus, mettieši svarīgā cīņā par 1. vietu piedzīvoja zaudējumu pret tiešo konkurenti.

FK Liepāja-2 – FK Metta/Latvijas Universitāte

1:0 (1:0)

FK Metta/Latvijas Universitāte:

Helmuts Saulītis, Jegors Novikovs, Krists Kristers Gulbis, Daniels Fedorovičs, Roberts Ķipsts, Oskars Vientiess, Renārs Guliaks, Vinicius De Oliveira Veneranda, Aleksandrs Kartišovs, Ričards Ulmis, Ričards Žaldovskis

Uz maiņu:

Artjoms Puzirevskis, Aleksejs Krjukovičs, Jurijs Matvejevs, Edgars Kronis

Brīdinājumi:

Aleksandrs Katišovs, Daniels Fedorovičs, Artjoms Puzirevskis

Nākamā spēle:

Kauguru vidusskolas stadions, Jūrmala

Svētdiena, 4. augusts, plkst. 18:00

Spartaks Jūrmala-2 – FK Metta/Latvijas Universitāte