FK Metta/Latvijas Universitāte asumiem bagātā spēlē piekāpjas FK RFS-2 futbolistiem

Ievietots 18.05.19.

Kārtējo spēli 1. līgas B čempionātā aizvadījusi FK Metta/LU komanda.

Skanstes SK
0 - 1
FK RFS-2

Sestdien, 18. maijā, savu piekto spēli 1. līgas B čempionāta ietvaros aizvadījusi mūsu U-21 komanda, Hanzas vidusskolas laukumā uzņemot FK RFS-2.

Spēles pirmais puslaiks aizritēja diezgan vienmērīgā, tomēr ne pārāk aizraujošā cīņā. Siltajos laikapstākļos komandām neizdevās izveidot daudz vārtu gūšanas iespējas, un spēle vairāk norisinājās laukuma vidusdaļā.

Puslaika otrajā pusē spēle nedaudz aktivizējās, abām komandām izveidojot pāris pusmomentus, līdz 42. minūtē tika atklāts arī spēles rezultāts. Viesi pēc soda sitiena trāpīja pa vārtu pārliktni, un viegli raidīja vārtos atlēkušo bumbu – 0:1.

Otrā puslaika sākumā spēle kļuva asāka, futbolistiem reizēm apmainoties rupjībām un brīdinājumiem. Mettiešiem nācās atspēlēties, tāpēc zaļi-baltie arvien aktīvāk un enerģiskāk devās uz priekšu.

Mājinieku uzdevumu apgrūtināja Edgara Kroņa un Renāra Guliaka noraidījumi, kas nozīmēja pēdējās 15 minūtes aizvadīt deviņu vīru sastāvā. Atspēlēties neizdevās, piedzīvojot minimālu zaudējumu mājās pret FK RFS-2.