FS Metta uzsāk sadarbību ar X-Uvia futbola akadēmiju

Miks Vilkaplāters
Ievietots 05.04.17.

Sadarbību ar kanādiešu futbola akadēmiju X-Uvia uzsākusi FS Metta.

Esam priecīgi paziņot, ka Futbola skola Metta noslēgusi sadarbību ar Kanādas galvaspilsētā Otavā bāzētu futbola akadēmiju X-Uvia.

Sadarbībā iekļauts, ka ik gadu vismaz divi X-Uvia akadēmijas spēlētāji pievienosies METTAs jauniešu vai dublieru komandām, tāpat FS Metta nodrošinās viesu akadēmijai izglītojošus seminārus un treneru apmācības, un talantīgāko spēlētāju skautingu.

Šī ir pirmā Futbola skolas Metta sadarbības akadēmija Ziemeļamerikā, kā arī pirmā, kura ir ieinteresēta mācīties, apgūt treniņu metodiku, stažējoties FS Metta. Esam priecīgi, ka varam sadarboties un sniegt savas zināšanas un pieredzi citiem!

Sadarbības akadēmijas mājaslapa pieejama ŠEIT

X-Uvia akadēmijā trenējas labākie Ontario provinces futbolisti, kuri nākotnē vēlas studēt ārzemēs un uzsākt profesionāla futbolista karjeru. Mēs koncentrējamies uz spēlētāju izaugsmi, skaidri definējot duālās karjeras nepieciešamību - izglītības un profesionālā futbola nozīmi spēlētāja individuālajā attīstībā.Huffman Eja TabeX-Uvia direktors Mums ir ļoti svarīgi, ka Mettu atpazīst ne tikai Latvijā, Eiropā, bet arī citos kontinentos. Sadarbība ar akadēmiju no Kanādas ir ne tikai Futbola skolas Metta popularizēšana, bet arī pieredzes apmaiņa un attīstība visos līmeņos. Liels prieks par šo sadarbības uzsākšanu!Andris RihertsFS Metta līdzdibinātājs