FK Metta kļūst par pasaulē atzītā STATSport partneri

Miks Vilkaplāters
Ievietots 24.07.18.

FK Metta noslēdz sadarbību ar GPS STATSport.

Esam priecīgi paziņot, ka FK Metta noslēgusi sadarbību ar visā pasaulē atzīto StatsSport. Klubs ikdienas darbā izmantos GPS datu sistēmu un sirdsmonitoringu. STATSports ir pazīstams ar spēlētāju darbības izsekošanas tehnoloģiju, sirdsdarbības monitoringa sistēmu, kā arī noslodzes un snieguma analīzi.

Jāuzsver, ka GPS STATSport ir partneris arī tādiem pazīstamiem Eiropas futbola klubiem kā Manchester City, Manchester United, Juventus FC, Inter Milan, AS Roma, Arsenal FC un Monaco FC un citiem, kā arī Anglijas, Portugāles un Brazīlijas nacionālajām izlasēm.

METTA ir ļoti pagodināta sadarboties ar šādu pasaules mēroga atpazīstamu un atzītu partneri, pasaulē plaši zināmu zīmolu!

Tas ir lieliski, ka FS Metta pievienojas STATSports ģimenei! Mēs esam priecīgi strādāt kopā ar Andri, Jāni un METTAs visu komandu, kas, pateicoties mūsu tehnoloģijai, paceļ spēli nākamajā līmenī! Mēs ceram uz veiksmīgu ilgtermiņa sadarbību!Richard ByrneSTATSports Biznesa attīstības nodaļas vadītājs Esam ļoti priecīgi par sadarbību ar STATSports, jo šī kompānija ir līderi savā nozarē un viņu sadarbības modelis bija ļoti pretimnākošs personīgi mums. Futbols un jaunas tehnoloģijas iet roku rokā, un ar specifiskie datiem, kurus var iegūt ar STATSports palīdzību, ir iespēja ātrāk progresēt gan spēlētājiem, gan komandai. Ikdienas informācija, ko man kā galvenajam trenerim atsūta fiziskās sagatavotības treneris, dod materiālu arī individuālajām sarunām ar spēlētājiem par viņu izaugsmi.Andris RihertsFK Metta/LU galvenais treneris STATSport platforma nodrošina lietotājam ērtu datu ieguvi un to apstrādi ar iespēju individualizēt parametru iestatījumus. Iespējams analizēt treniņu un spēļu intensitātti, kas dod ieskatu par treniņa procesa atbilstību spēļu režīmam. Tiek nodrošināta savlaicīga komunikācija ar kompānijas pārstāvjiem par platformas izmantošanas iespējām un interesējošajiem jautājumiem..Janis SkābardisFK Metta/LU fiziskās sagatavotības treneris