FS Metta audzēknis Renārs Varslavāns debitē Latvijas nacionālajā izlasē

Miks Vilkaplāters
Ievietots 08.06.21.

Latvijas valstsvienības spēlē pret Vācijas izlasi debiju piedzīvoja Renārs Varslavāns (Foto: LFF).

Pirmdien, 7. jūnijā, Latvijas valstsvienība pārbaudes spēlē sacentās ar Vācijas izlasi, kura gatavojas Eiropas čempionāta finālturnīram.

Šajā spēlē Latvijas izlasei neizdevās apturēt vācu mašīnu, piedzīvojot zaudējumu ar 1:7.

Zīmīgi, ka spēles 81. minūtē debiju nacionālajā izlasē piedzīvoja FS Metta audzēknis Renārs Varslavāns, kļūstot par otro FS Metta audzēkni, kas spēlē Latvijas nacionālajā izlasē.

Šobrīd Varslavāns pārstāv FK RFS, bet mūsu klubā bija no 2013. līdz 2019. gadam, tai skaitā aizvadot 35 spēles Meistarkomandas rindās un gūstot vienus vārtus.

Šajā spēlē uz maiņu devās arī cits FS Metta akadēmijas absolvents Raimonds Krollis, kurš asistēja izlases vienīgajā vārtu guvumā (Raimonds rezultatīvu piespēli atdeva arī Latvijas izlases trešajā vārtu guvumā pret Lietuvas izlasi).

Tikmēr Baltijas kausa spēlē pret Lietuvas izlasi (4. jūnijā) ar vārtu guvumu izcēlās Roberts Uldriķis (trešie vārti izlasē) un Eduards Emsis (pirmie vārti izlasē), kuri klubā bija attiecīgi divas un piecas sezonas.

Jūnija izlases sasaukumā kopā ir 6 futbolisti, kas pārstāvējuši FK Metta komandu – bez nosauktajiem arī Vladislavs Fjodorovs un Elvis Stuglis.

Novēlam Renāram sekmes arī turpmpāk!

Sajūtas bija lieliskas, bet žēl, ka piedzīvojām zaudējumu. Brīdis, kuru gaidīju jau ilgu laiku, beidzot piepildījās - liels prieks, ka debija notika tieši ar tāda līmeņa pretinieku un tik vēsturiskā gadā!Renārs VarslavānsFS Metta audzēknis