FK Metta sezonu iesāk ar minimālu zaudējumu pret FK Auda

Pirmo Optibet Virslīgas čempionāta spēli aizvadījusi FK Metta komanda.

0 - 1
FK Auda

Svētdien, 13. martā, mūsu Meistarkomanda Hanzas vidusskolas laukumā iesāka Virslīgas sezonu, uzņemot līgas jaunpienācējus FK Auda.

Pirmais puslaiks iesākās ar nelielu viesu pārsvaru, un 10. minūtē pretinieki izvirzījās vadībā, realizējot 11 metru soda sitienu – 0:1.

Lai arī turpinājumā FK Auda piederēja teritoriāls pārsvars, divreiz pretuzbrukumā teicamā pozīcījā nonāca Puzirevskis, tomēr panākt izlīdzinājumu neizdevās.

Puslaika izskaņā no 16 metriem ar kreiso kāju nedaudz garām sita Kļuškins, bet laukuma otrā pusē divreiz teicami komandu glāba Beks.

Otrajā puslaikā iniciatīvu pārņēma mettieši, un lieliska iespēja bija Puzirevskim, kura sitienu slaidā lēcienā atvairīja vārtsargs.

Mājiniekiem piederēja teritoriāls pārsvars, taču uzbrukuma noslēdzošajā fāzē pietrūka izšķirošā saasinājuma. Izskaņā FK Metta tika pie tāla soda sitiena, tomēr punktu neizrāva.

Sezonas ievadā minimāls zaudējums ar 0:1.