Sestdien Latvijas kausa izcīņas 1/8 finālā spēkosimies pret FK Beitar/Riga Mariners

Miks Vilkaplāters
Ievietots 11.07.24.

Latvijas kausa izcīņu uzsāks FK Metta.

FK Beitar/Riga Mariners
0 - 4
FK Metta

Latvijas kausa izcīņā FK Metta komandai pretī ielozēja 2. līgas komandu FK Beitar/Riga Mariners, un 1/8 fināla spēli aizvadīsim šo sestdien, plkst. 18.00, Mežaparks Sports Village.

Par gaidāmo pretinieku:

  • Vēsturiski FK Beitar ir dibināts 2008. gadā un vairāk pazīstama kā telpu futbola komanda. Aizvadītajā sezonā klubs piedalījās Optibet Nākotnes 1. līgas sacensībās, kur ierindojās 7. vietā, tomēr šogad neizgāja licencēšanu.
  • FK Beitar/Riga Mariners apvienojās šosezon un startē Altero.lv LIIGA līgā [2. līgas nosaukums – aut.], kur 7 spēlēs ir izcīnījuši 15 punktus un ierindojas 2. vietā savā apakšgrupā.
  • Komandas rezultatīvākais futbolists 2. līgā ir Aļģirdas Gražis ar 8 vārtiem, bet viņam seko Artjoms Pavlovskis ar trim vārtiem.
  • 11.lv Latvijas kausa izcīņas iepriekšējās četrās spēlēs gaidāmie pretinieki ar 2:0 un 4:1 pārspēja 2. līgas un 3. līgas komandas FK Union un FK RSU, kam sekoja divas uzvaras pret citām 3. līgas vienībām – 3:1 pret FK Iecava un 5:0 pret Futbola Parks Academy.
  • Arī šajās sacensībās ar 7 vārtiem komandas rezultatīvākais spēlētājs ir Aļģirdas Gražis, kurš ir arī visas kausa izcīņas rezultatīvākais futbolists.
  • FK Metta un FK Beitar/Riga Mariners iepriekš savā starpā nav tikušies, un šī būs komandu pirmā savstarpējā cīņa.

Uzdevums ir nepārprotami skaidrs – iekļūt Latvijas kausa 1/4 finālā!

Novēlam mūsu Meistarkomandai veiksmīgu izbraukuma spēli Latvijas kausa izcīņā!

FK Beitar/Riga Mariners – FK Metta

Sestdiena, 13. jūlijs, plkst. 18.00

Mežaparks SV, Rīga