Septiņi FS Metta U-14 futbolisti Rīgas izlases sastāvā izcīna 1.vietu "Riga Cup" turnīrā

Miks Vilkaplāters
Ievietots 28.01.19.

No 25. līdz 27. janvārim Elektrum OSC norisinājās “Riga Cup 2019” U-14 vecuma grupā.

Aizvadītās nedēļas izskaņā noslēdzies starptautiskais jaunatnes Elites turnīrs “Riga Cup” U-14 vecuma grupā. “Riga Cup 2019” dalībnieku pulkā bija arī Rīgas reģionālā izlase, kuru pārstāvēja 2005. gadā dzimušie spēlētāji.

Uz Rīgas reģionālo izlasi izsaukti arī 7 FS Metta futbolsti: Alans Kangars, Roberts Krūms, Kristaps Grabovskis, Andris Mauriņš, Toms Tiesnesis, Aleksejs Petrovs un Vadims Cvetkovs.

Rīgas izlasei apakšgrupā bija gaidāmas divas cīņas – pret igauņu JK Tallinn Kalev un norvēģu NF Academy East, abās izcīnot pārliecinošas uzvaras ar attiecīgi 14:0 un 4:0.

Turpinājumā izslēgšanas spēlēs rīdziniekiem pretī stājās somu Käpylän Pallo 05 United, kuru izdevās pārspēt ar 2:0 un iekļūt turnīra pusfinālā. Tajā sagaidāms bija duelis ar spēcīgo Sanktpēterburgas akadēmiju Zenit, kuru Rīgas izlase pārspēja ar minimālu rezultātu 1:0.

Turnīra finālā Rīgas reģionālā izlase spēkojās ar angļu  Crystal Palace un izšķirošajā duelī par uzvaru turnīrā izcīnīja pārliecinošu uzvaru ar 4:1. Rīgas reģionālā izlase tādējādi triumfēja “Riga Cup” sacensībās.

Foto pa labi Alans Kangars: LFF