Rīgas Jaunatnes čempionātā zaļi-baltajiem sudraba un bronzas godalgas

Miks Vilkaplāters
Ievietots 17.06.24.

Noslēdzies Rīgas Jaunatnes čempionāts (Foto: RFF).

Rīgas jaunatnes čempionātā šosezon piedalījās vairākas FS Metta komandas piecās vecuma grupās: U-10, U-11 un U-12, kā arī U-13 un U-15 komandas “Ādas bumba” ietvaros, kur sacensības gan turpināsies vēl divos sabraukumos.

U-10:

Ivara Gaiļa trenētā FS Metta/Rīga komanda (2014. gadā dzimušie futbolisti) divpadsmit spēlēs izcīnīja desmit uzvaras un 30 punktus (vārtu attiecība 57:20), kā arī čempionātu noslēdza 3. vietā.

Tikmēr Raivja Andžāna vadītā FS Metta/2014 komanda tikpat spēlēs izcīnīja divpadsmit punktus.

Vēl A grupā startēja Mareka Biedriņa trenētā FS Metta/Ķekava, kura sakrāja 4 punktus ar uzvaru pret RFS Academy/2014, kā arī neizšķirtu pret JDFS Alberts.

Visbeidzot Jevgēnija Laizāna vadītā Skanstes SK/SS Metta komanda guva vērtīgu čempionāta spēļu pieredzi, astoņās spēlēs izcīnot divas uzvaras.

U-11:

Tikmēr sudrabu Rīgas čempionātā izcīnījusi Vladimira Cīmaņa vadītā FS Metta/Rīga komanda (2013. gadā dzimušie futbolisti), kas divpadsmit spēlēs izcīnīja 33 punktus – vienpadsmit uzvaras un viens zaudējums pret pirmās vietas ieguvēju Riga FC Academy (1:4). Kopējā vārtu attiecība 55:15.

B grupas sacensībās U-11 vecuma grupā FS Metta/Skanste izcīnīja 6 uzvaras 6 spēlēs, kā arī guva 40 vārtus, bet Vitālija Deņisova trenētā Skanstes SK/SS Metta guva vērtīgu spēļu pieredzi un spēlēja rezultatīvi, taču palika bez punktiem.

U-12:

Formātā 9 pret 9 piedalījās FS Metta/Rīga un FS Metta/Skanstes SK komandas, kuras ikdienā trenē Cristiana Teixeira.

FS Metta/Rīga ar 25 izcīnītajiem punktiem, kā arī vārtu attiecību 39:3 ierindojās bronzas pozīcijās, par 3 punktiem atpaliekot no 1. vietas ieguvējiem Riga FC Academy.

Tikmēr FS Metta/Skanstes SK sakrāja divas uzvaras un divus neizšķirtus, noslēgumā ierindojoties 7. pozīcijā.

Jāatzīmē, ka starp turnīra Top 5rezultatīvākajiem futbolistiem bija divi mettieši: ar 11 vārtiem izcēlās Roberts Šūba, bet 7 pievienoja Egerts Brigmanis.

Visbeidzot Vitālija Deņisova trenētā Skanstes SK/SS Metta komanda formātā 7 pret 7 spēlēja rezultatīvi, gūstot vienu uzvaru.

Vairāk ar rezultātiem var iepazīties ŠEIT

Apsveicam futbolistus, spēlētāju ģimenes un trenerus ar aizvadīto sezonu!