Pozitīvisma pilns aizvadīts desmitais "Lielie ar Mazajiem" sezonas ievadpasākums

Miks Vilkaplāters
Ievietots 07.04.19.

Nedēļas nogalē prieka un smaida pilns aizvadīts “Lielie ar Mazajiem” pasākums.

Sestdien, 6. aprīlī, jau desmito reizi Elektrum Olimpiskajā centrā norisinājās tradicionālais sezonas ievadpasākums “Lielie ar Mazajiem”, kas arī šogad brīvā un pozitīvā gaisotnē vienviet pulcēja mazos futbolistus, viņu brāļus, māsas, vecākus, fanus, trenerus, draugus un, protams, arī mūsu Meistarkomandas FK Metta futbolistus.

Kā ierasts pasākuma pirmajā daļā skaļas ovācijas un aplausi apņēma mūsu Meistarkomandas iznākšanu laukumā METTAs himnas pavadījumā. FK Metta spēlētāji tika iepazīstināti pasākuma dalībniekiem, kam sekoja tradicionālā virves vilkšana.

Tradīcijām bagātajā pasākuma elementā vispirms savā starpā sacentās Mazie un FK Metta futbolisti, tomēr arī šoreiz divus spēļu summā sīvā cīņā pārāki bija Mazie, vēlreiz apliecinot savu enerģiju, kopīgo spēku un milzīgo degsmi, uzvarot jau desmito reizi pēc kārtas.

Virves vilkšanas izaicinājumu pieņēma arī Vecāku komanda, kuri spraigā duelī pārspēja mūsu akadēmijas vecāko grupu futbolistus.

Tāpat šogad četros laukumos tika spēlēts futbols starp bērnu un vecāku komandām, kur aktivitātēs veiksmīgi tika piesaistīti arī Meistarkomandas spēlētāji un treneri, kur kopīgi, aizrautīgi un enerģiski trijās daļās pa 25 minūtēm tika aizvadītas futbolspēles.

Pasākuma gaitā apmeklētājiem bija arī iespēja darboties uzdevumu zonā, izpildot trīs dažādus uzdevumus (šķēršļu josla, 11 metru soda sitiens, sitiena spēks) un sakrājot divas uzlīmes piedalīties izlozē, kurā varēja tikt pie stilizētajām METTAs cepurēm.

Par izklaides zonu parūpējās Sportland – iekārtojot atpūtas zonu, piedāvājot METTAs atribūtiku un iespēju izmēģināt spēkus videospēlē FIFA19 – un LGK (Latvijas Gumijlēcēju klubs), piedāvājot piepūšamās atrakcijas.

Mettiešiem bija iespēja arī piedalīties NIKE fotokonkursā, kurā bija iespējams, iemūžinot un publicējot fotomirkli ar FK Metta spēles kreklu, tikt pie personalizēta spēles krekla, kā arī Mazie varēja ķert un medīt Virslīgas komandas futbolistu autogrāfus.

Pasākuma noslēgumā pēc aktivitātēm visas dienas garumā, zaļi-baltie pelnīti pamielojās ar gardo Picu LuLū.

Pilns foto no pasākuma pieejams ŠEIT

Jāpiebilst, ka pasākuma video apskats jau pavisam drīz būs pieejams FS Metta sociālajos tīklos!

Foto: Sanita Ieva Sparāne