Kļūsti par METTAs lojalitātes programmas biedru!

Miks Vilkaplāters
Ievietots 17.03.17.

Sākot no šodienas, ikviens METTAs atbalstītājs varēs iegādāties lojalitātes programmas biedra kartes un kļūt par daļu no kluba.

Kļūstot par METTAs biedru, lojalitātes programmas dalībnieki kļūst par daļu no kluba, sniedzot savu artavu METTAs attīstībā, kā arī palīdzot Latvijas futbola izaugsmei. Katram FS Metta lojalitātes programmas biedram tiek izgatavota speciāla karte, kura apliecina piederību lojalitātes programmai. 

Lielākā daļa no METTAs biedru ieguldījuma tiek novirzīti: projektam “Ziķeris”, Jaunatnes futbola izglītības centram, FS Metta jauniešu struktūras pilnveidošanai, fanu kustības attīstīšanai un kluba izaugsmei.  

Tāpat visi lojalitātes programmas dalībnieki saņem vairākas priekšrocības: ērtāk un lētāk iegādāties biļetes uz FK Metta/LU spēlēm (ar 50% atlaidi), kā arī piedāvājam biedra kartes īpašniekiem īpašu iespēju iegādāties sezonas abonementu uz visām mājas spēlēm (Virslīgas un Latvijas Kausa) par 14 eiro.

Programmas biedriem ir arī iespēja saņemt atlaides iegādājoties METTAs atribūtiku, iegūt īpašas iespējas mūsu rīkotajjos pasākumos, kā arī saņemt izdevīgus piedāvājumus un atlaides pie FS Metta sadarbības partneriem Sportland un Nike, kā arī citiem sadarbības partneriem, par kuru piedāvājumiem ziņosim drīzumā.

Piesakoties METTAs lojalitātes kartei piedāvājam divus iespējamos modeļus: tikai karti (bērniem 5€, pieaugušajiem 10€) vai īpašo komplektu, kurā ietilpst karte, šalle, piespraude un sertifikāts (bērniem 25€, pieaugušajiem 30€).

Biedra statuss ir īpašs – tā nav vienkārši iesaistīšanās – tā ir īsta uzticība, spēcīgs atbalsts un kopīgu ideālu kopšana!

Šobrīd pieteikties un saņemt karti iespējams FS Metta birojā, FK Metta/Latvijas Universitāte mājas spēlēs vai rakstot uz e-pastu: metta@fsmetta.lv , bet drīzumā pieteikšanās biedru kartēm būs iespējama arī mūsu mājaslapā.

Ar noteikumiem vari iepazīties ŠEIT

Esam priecīgi, ka varam uzsākt jaunu tradīciju un vienlaicīgi attīstīt klubu biedru sistēmu, kur vēl vairāk stiprinās mūsu draudzību. METTAi vienmēr ir bijis mūsdienīgs un drosmīgs skatījums, un kluba biedri ir nākotne. Personīgi man tas ir liels gods, un ar to viss ir izteikts!?irts MihelsonsFS Metta līdzibinātājs