FS Metta aicina uz nodarbībām Playoff Arena

Ievietots 14.09.20.

Futbola skola Metta informē, ka, sākot no oktobra, piedāvās futbola nodarbības jaunajā futbola hallē “Playoff Arena” pie Kalnciema tilta (Kauguru iela 6, LV-1046, Rīga).

Futbola skola Metta informē, ka, sākot no oktobra, piedāvās futbola nodarbības jaunajā futbola hallē “Playoff Arena” pie Kalnciema tilta (Kauguru iela 6, LV-1046, Rīga).

Nodarbības piedāvāsim divās grupās:

  • 2016./2015. gadā dzimušo grupa | treniņi notiks divas reizes nedēļā: otrdienās 15:00-16:15 un ceturtdienās 15:00-16:15.
  • 2014./2013. gadā dzimušo grupa | treniņi notiks divas reizes nedēļā: otrdienās 16:30-17:45 un ceturtdienās 16:30-17:45.

Katrā grupā ir ierobežots spēlētāju skaits, tāpēc neatstāj pieteikšanos uz pēdējo brīdi.
Maksa par nodarbībām ir €50 mēnesī.

Lai saņemtu plašāku informāciju un pieteiktos izmēģinājuma nodarbībām:

  1. Apmeklējat šo linku ŠEIT un aizpildat anketu;
  2. Pēc anketas aizpildīšanas saņemsiet informāciju par treniņiem un to norisi, kā arī par skolas darbību;
  3. Gaidām pirmos izmēģinājuma treniņus oktobrī.

Pirmās trīs nodarbības piedāvājam, kā bezmakas iepazīšanās treniņus, pēc kuriem varat izlemt par iestāšanos skolā un turpināt futbola nodarbības.


Tā pat FS Metta turpina uzņemšanas sezonu futbolistu grupās gan zēniem, gan meitenēm divās vietās: Rīgā (Elektrum Olimpiskais centrs) un Ķekavā.

Nodarbībām aicinām pieteikties:

  • Zēnus no 4 – 14 gadu vecumam;
  • Meitenes no 4 – 16 gadu vecumam.

Piesakoties nodarbībām jānorāda: vārds, uzvārds, bērna dzimšanas gads un vieta, kur vēlas trenēties.

Pieteikties nodarbībām iespējams:

  • Zvanot uz tālruņiem +371 26 430 033 vai +371 29 502 211
  • Sūtot pieteikumu uz info@fsmetta.lv vai mūsu mājaslapā ŠEIT, lapas apakšā spiežot PIETEIKTIES ELEKTRONISKI.

Jāatzīmē, ka pirmie trīs treniņi ir bezmaksas iepazīšanās treniņi, kuru laikā bērns un viņa vecāki var iepazīties ar vidi, prasībām un pieņemt lēmumu par pievienošanos futbola skolai.


Par FS Metta:

Futbola skola Metta ir Latvijas Futbola federācijas akreditēta futbola akadēmija ar visaugstāko novērtējumu, kā arī piecus gadus LFF atzinusi METTU par radošāko bērnu un jauniešu futbola klubu Latvijā, bet Rīgas Dome par labāko sporta organizāciju.

METTAs darbība ir balstīta uz trim galvenajām vērtībām – ĢimeneFutbolsIzglītība. Ārpus futbolista gaitām FS Metta treneri un personāls ciešā sadarbībā ar ģimeni seko līdzi arī bērna attīstībai ārpus futbola laukuma, kā arī sekmēm izglītības iestādēs.

FS Metta par savu izvēlas tie, kas vēlas īpaši profesionālu futbola apmācību un vidi, kā arī visaugstākā līmeņa personības izaugsmi. Futbola skolas Metta audzēkņi kuplā skaitā pārstāv Rīgas reģionālās un Latvijas nacionālās izlases, piedalās starptautiskos Elites turnīros un sacensībās.

Pievienojies FS Metta lielajai futbola ģimenei un dodies pretī saviem sapņiem!