Latvijas Jaunatnes čempionāta nedēļas apskats

Miks Vilkaplāters
Ievietots 15.04.19.

Latvijas Jaunatnes čempionātā vairākas spēles aizvadījušas FS Metta komandas.

Aizvadītajā nedēļā Latvijas Jaunatnes čempionātā spēles aizvadījušas vairākas FS Metta komandas. Šonedēļ turnīra ietvaros laukumā devās U-13, U-14, U-15, U-16 un U-18 B vecuma komandas.

U-13:

Attīstība:

FS Metta/2006 komanda aizvadījusi savu otro spēli Attīstības grupā, savā laukumā uzņemot JFC Corona/Borealis, izcīnot pārliecinošu uzvaru ar 5:0. Pa vieniem vārtiem Damiram Onackim, Linardam Itkačam, Viktoram Makijevskim, Renāram Kudiņam un Robertam Šišļakovam.

Elite:

Nedēļas nogalē otro spēli Elites grupā aizvadījusi arī FS Metta komanda, tiekoties ar SK Babīte futbolistiem. Šajā spēlē uzvaru izdevās izraut spēles izskaņā – 2:1. Pa vieniem vārtiem šajā spēlē Paulam Ataram un Sergejam Motiļam.

U-14:

Latvijas Jaunatnes čempionāta otrajā spēlē FS Metta U-14 futbolisti Elites grupā uzņēma JDFS Alberts futbolistus, izcīnot uzvaru ar 4:0. Šajā spēlē pa vārtu guvumam Kristoferam Jamontam, Aleksejam Petrovam, Alans Kangars un Edgars Sajenko.

U-15:

Attīstība:

Attīstības grupā jau trešo spēli aizvadījusi SS Metta komanda, Piņķos spēkojoties ar SK Babīte. Šajā spēlē mettiešiem nācās atzīt pretinieku pārākumu ar 0:6.

Elite:

Elites grupā otro spēli aizvadījusi FS Metta komanda, viesos tiekoties ar FK Liepāja. Liepājā zaļi-baltie aizvadīja sekmīgu spēli, ar 4:0 pārspējot pretiniekus. Ar trim gūtajiem vārtiem izcēlās Dario Šits, bet vieni vārti Emīlam Aizpurietim.

U-16:

Piektdien otro spēli Elites grupā aizvadīja 2003. gadā dzimušie futbolisti, savā laukumā uzņemot FK Tukums 2000/TSS. Šajā spēlē izcīnīta uzvara ar 3:0, divus vārtus gūstot Artjomam Puzirevskim, bet vienreiz izcēlās Ričards Bušmeisters.

U-18 B:

Nedēļas vidū otro spēli aizvadījusi arī SS Metta U-18 komanda, Meistarības grupā spēkojoties ar JDFS Alberts futbolistiem, piedzīvojot zaudējumu ar 0:2.

2019. gada sezona ir zīmīga ar to, ka daudzi U-14 futbolisti, sekmīgi un pilnvērtīgi ir uzsākuši gaitas futbola klasē, kas dos tiem spēcīgu attīstības progresu meistarības pilnveidošanā. FS Metta treneri un personāls turpinās pielikt visaugstāko piepūles līmeni, lai sekmētu spēlētāju spēju izaugsmi un prasmi izmantot visus sagatavošanas veidus sacensību darbībā, lai spēlētāji un komanda sasniegtu visaugstākos rezultātus. Ticu, ka mūsu ambīcijas liek mums attīstīties un pilnveidoties, gūt panākumus, sasniegt mērķus, kurus sev esam izvirzījuši! Novēlu futbolistiem pierādīt sevi no pozitīvās puses gan sacensībās, gan spēlēs, gan mācībās, gan sadzīvē, kā arī ik katrā treniņ uzdevumā, veicot pat visdetalizētāko darbību ar maksimālu pašatdevi un profesionalitāti!Andrejs GluščuksFS Metta U-14 komandas treneris Liela nozīme ir spēlētāju izaugsmei, jo U-16 ir tuvu U-18 vecumam, tuvu profesionālājam futbolam. Ir svarīgi sevi sagatavot un noslīpēt individuālās pamatlietas tehnikā, māņkustībās, kā arī taktiskajā izpildījumā - lasīt spēli, lasīt pozīciju, pielāgot sevi pieaugušo futbolam. Jābūt izvirzītiem arī individuālajiem mērķiem - ir komanda, ir kopēji mērķi, svarīga ir uzvara un 1. vieta -, bet svarīgi ir arī individuālie mērķi. Jāpieliek kvalitātē, jāpieliek sniegumā, jāgūst vārti. Gaidām uzvaru katrā spēlē pārliecībai un izaugsmei. Izmantojam šo laiku, lai noslīpētu detaļas!Viktors MazursFS Metta U-16 komandas treneris