Jau 32. reizi norisināsies bērnu futbola diena "Ziķeris" | Sākusies pieteikšanās

Miks Vilkaplāters
Ievietots 11.10.19.

Novembra sākumā norisināsies tradicionālais FS Metta un McDonald’s rīkotais “Ziķeris”.

Sportiska un ģimeniska svētdiena – pirmie pieskārieni bumbai, pirmā sajūsma par gūtajiem vārtiem, pirmā tikšanās, uzvara un medaļa! 

Svētdien, 3. novembrī, prieka emociju pārpildītā futbola gaisotnē Elektrum Olimpiskajā centrā norisināsies tradicionālais McDonald’s Ziķeris. Bērnu futbola diena norisināsies jau 32. reizi, vienviet pulcējot vairāk nekā 150 bērnu.

Ziķeris ir viena no FS Metta pamatvērtībām un senākajām tradīcijām, piedāvājot mazajiem ziķeriem izmēģināt spēkus futbola laukumos. Šī ir lieliska iespēja īpaši tiem bērniem, kuri futbola gaitas sākuši nesen vai tikai plāno spert pirmos soļus futbolā. Pasākumam var pieteikties jebkurš sportot gribētājs, dalībniekam nav jābūt obligāti no FS Metta.

Futbola dienas “ZIĶERIS” mērķis ir iepazīstināt bērnus ar futbola burvību un apbalvot tos par drosmi un izdošanos.

Pieteikšanās:

  • pieteikt komandu vai spēlētāju var, aizpildot pieteikuma anketu internetā: https://forms.gle/HTiUqM7JtqB71ogf8
  • rakstot e-pastu uz maira.mihelsone@fsmetta.lv
  • vai zvanot 2 6 430 033

Par pasākuma norisi:

Visi dalībnieki (zēni un meitenes, kuri dzimuši no 2013.-2015. gadam un ir vismaz pilni 4 gadi) tiks sadalīti komandās un aizvadīs spēles uz 6 laukumiem formātā 4 pret 4. Laukumos mazie ziķeri spēlēs pret saviem vienaudžiem. Vienas spēles ilgums būs 5 minūtes. Pasākuma beigās notiks visu dalībnieku apbalvošana.

Pasākuma laikā visus apmeklētājus cienās Cola Cao ar garšīgo šokolādes dzērienu un laipni sagaidīs Haribo lācītis. Tāpat mazajiem Ziķeriem būs iespēja izmēģināt savas prasmes un izveicību citās sportiskajās aktivitātēs FS Metta treneru pavadībā, kā arī būs iespēja tikt pie sejas krāsojumiem McDonald’s zonā.

Video atskats no pavasara Ziķera: