Futbola klases kopīgā pasākumā tiekas ar Marianu Paharu

Miks Vilkaplāters
Ievietots 14.12.18.

Trešdien Rīgas Hanzas vidusskolas futbola klases tikušās ar Marianu Paharu.

Trešdienas vakarā futbola klases tikās ar savu mentoru un grāmatas “Super Marians” galveno varoni Marianu Paharu, kā arī grāmatas autoru Askoldu Uldriķi.

Tikšanās gaitā iedvesmojošais stāsts par ceļu līdz sapnim – Anglijas Premjerlīgai – tika apskatīts no dažādiem rakursiem gan video, gan pieredzes stāsta formā.
Jaunie futbolisti uzdeva arī sev interesējošus jautājumus par futbola karjeras sākumposmu, līkločiem, uzklausīja ieteikumus un ar aizrautību sekoja līdzi pasākuma viesu teiktajam.
Lai futbola klašu audzēkņi stāstu varētu iepazīt vēl spilgtāk, Marians Pahars un Askolds Uldriķis katram dāvāja unikālu grāmatas eksemplāru ar parakstu, kā arī piemiņas kartiņu ar Pahara karjeras statistiku.

Vakara gaitā tika apbalvoti arī futbola klašu audzēkņi, kas šogad debitēja futbola Virslīgā – 10.klases skolnieks Jēkabs Lagūns un 11.klases skolnieks Normunds Uldriķis.

Pasākuma noslēgumā futbola klašu audzēkņi iemūžināja foto mirkļus ar vakara viesiem, kā arī baudīja gardo picu LuLu.

Atgādinām, ka par Rīgas Hanzas vidusskolas un FS Metta kopprojekta “Futbola klases” sistēmas jauno futbolistu mentoru kļuvis leģendārais Marians Pahars – Latvijas izlases un Anglijas Premjerlīgas kluba Southampton futbolists, bijušais Latvijas izlases treneris.

Marians strādā individuāli ar jaunajiem futbolistiem, palīdzot ar padomiem karjeras ceļu, kā arī motivāciju mērķu sasniegšanā. Tāpat Marians Pahars seko līdzi puišu izaugsmei, sniedzot profesionālus ieteikumus, analīzi, veicinot jauno futbolistu izaugsmi un personības veidošanos.