FS Metta U-16 komanda triumfē starptautiskajā turnīrā "Ateitis Cup"

Miks Vilkaplāters
Ievietots 13.11.17.

Ar zelta godalgām no “Ateitis Cup” turnīra Lietuvā atgriezusies FS Metta U-16 komanda.

Aizvadītās nedēļas nogalē “Ateitis Cup” U-16 vecuma grupas turnīru aizvadījusi FS Metta komanda. Grupu turnīru mettieši iesāka ar bezvārtu neizšķirtu pret Tallinas “Nomme United”, bet otrajā spēlē piekāpās Smoļenskas FK “Iskra” ar 1:2. Tomēr atlikušajās divās apakšgrupas cīņās FS Metta futbolisti izcīnīja divas uzvaras – ar 1:0 tika pārspēts “Pskov-747”, bet pret “Minsk” izcīnīta uzvara ar 2:0. Tas mettiešiem deva 2. vietu grupā, ļaujot turpināt cīņu, spēlējot par 1.-4. vietu.

Pirmie FS Metta pretinieki cīņā par 1. vietu bija Kaļiņingradas “SDJUSSHOR”, kurus izdevās pārspēt ar 1:0. Tas ieveda mettiešus finālā, kur otro reizi turnīrā bija jācīnās pret Tallinas “Nomme United“. Arī šoreiz spēles pamatlaiks noslēdzās ar bezvārtu neizšķirtu, taču pēcspēles soda sitienu sērijā ar 4:2 pārāki bija FS Metta futbolisti, triumfējot “Ateitis Cup” turnīrā.

Par turnīra labāko aizsargu tika atzīts FS Metta futbolists Filips Elsts, bet par labāko uzbrucēju – Raimonds Krollis.

Noteikti varu izcelt komandas cīņassparu, ievēroto spēles disciplīnu un saliedētību - tie bija pamati uzvarai turnīrā, neskatoties uz gūtajiem savainojumiem. Šajā turnīrā pie spēles laika tika arī puiši, kas ikdienā nespēlē dublieru komandā, taču pierādīja sevi no labākās puses un rādīja labu sniegumu šajā turnīrā. Paldies puišiem par cīņassparu un neatlaidību visa turnīra garumā!Vladimirs CīmanisFS Metta treneris