Krāšņās noskaņās aizvadīta METTA 18. dzimšanas dienas ievad-ballīte

Miks Vilkaplāters
Ievietots 20.02.24.

Lieliskā noskaņojumā aizvadīta METTA 18 gadu jubilejas ievad-ballīte.

18. februārī “Tower” telpās tika aizvadīta METTA 18. dzimšanas dienas ievad-ballīte ar krāšņiem priekšnesumiem un atskatu uz aktuālajiem notikumiem un piedzīvoto iepriekš.

Šogad no apmeklētāju biļešu līdzekļiem 50% tika novirzīti ziedojumam, lai atbalstītu projektu “Cerību planēta” – vasaras nometnes bērniem ar īpašām vajadzībām un viņu vecākiem. Mūsu kopējais ziedojums nosegs dalību ģimenēm šajā nometnē.

METTAs gada noslēguma pasākums ir viena no kluba svinīgākajām tradīcijām un pamatvērtībām. Mums ir svarīgs kopā būšanas prieks un svinīgas noskaņas pēc sekmīgi aizvadītas sezonas.

Ņemot vērā, ka šogad klubs svinēs 18 gadu jubileju, pēc ilgākas pauzes bija prieks atkal satikt visus mettiešus vienkopus un kopīgi nosvinēt mūsu jubilejas gadu!

Pasākuma gaitā tika apbalvotas arī aizvadītās sezonas mūsu godalgotās komandas un treneri, bet kā ierasts pasākuma kulminācijā tika sumināts Gada futboliste un Gada futbolists.

Šogad par Gada futbolisti kļuva aizsardze Kristīne Evelīna Lodziņa, bet Lūkass Vapne kļuva par pirmo, kurš Gada futbolists godu izpelnījies divas reizes.

Pasākuma laikā priecēja arī pozitīvi muzikālie priekšnesumi: lielisku atmosfēru radīja grupa Audiokvartāls, Žoržs Siksna un Ozols.

Pasākuma neformālajā daļā zaļi-baltie draudzīgi aprunājās, izkustējās DJ pavadībā vai bērnu stūrītī, iestiprinājās Pica Lulū picām, kā arī nogaršoja svētku kūku.

Pasākuma fotogrāfijas un foto stenda mirkļi pieejami ŠEIT

Par foto mirkļu iemūžināšanu pateicamies Eināram Freimanim!

Pateicamies visiem par aizvadīto svētdienas pēcpusdienu, METTA ir spēks!