Fantastiskā futbola atmosfērā aizvadīts "Lielie ar Mazajiem" pasākums

Miks Vilkaplāters
Ievietots 17.03.18.

Sestdien, 17.martā, Elektrum Olimpiskā centra futbola zālē norisinājās ikgadējais sezonas ievadpasākums Lielie ar Mazajiem.

Nedēļas nogalē jau devīto reizi Elektrum Olimpiskajā centrā norisinājās tradicionālais pasākums “Lielie ar Mazajiem”, kas lieliskā gaisotnē vienuviet pulcēja mazos futbolistus, viņu brāļus, māsas, vecākus, fanus, trenerus, draugus un, protams, arī mūsu Meistarkomandas FK Metta/Latvijas Universitāte futbolistus.

Oficiālā daļa tika iesākta skaļu ovāciju, aplausu vētras un METTAs himnas pavadījumā, sagaidot mūsu Meistarkomandas spēlētājus dodamies laukumā, kuri arī tika tuvāk iepazīstināti publikai, tai skaitā arī komandas jaunpienācēji.

Tāpat šogad četros laukumos tika spēlēts futbols starp bērnu un vecāku komandām, kur turnīra spēlēs veiksmīgi tika piesaistīti arī Meistarkomandas spēlētāji, kopīgi patīkāmā gaisotnē aizvadot divus 30 minūšu ilgus puslaikus.

Protams, viens no interesantākajiem notikumiem, kā allaž bija virves vilkšana starp Mazajiem un FK Metta/LU futbolistiem, kurā jau devīto reizi pēc kārtas pārāki bija Mazie, vēlreiz apliecinot savu enerģiju, kopīgo spēku un milzīgo degsmi. Virves vilkšanas izaicinājumu pieņēma arī Vecāku komanda, kuri spraigā duelī pārspēja mūsu akadēmijas vecāko grupu futbolistus.

Pasākuma gaitā apmeklētājiem bija arī iespēja piedalīties Sportland sitiena precizitātes un spēka konkursos, izskriet šķēršļu stafeti, izbaudīt LGK (Latvijas Gumijlēcēju klubs) piedāvātās piepūšamās atrakcijas, iemūžināt mirkļus pie foto sienas, kā arī iepazīt virtuālo realitāti un piedalīties fotokonkursā, kurā bija iespējams, iemūžinot un publicējot fotomirkli ar Meistarkomandas spēlētāju, tikt pie FK Metta/LU spēles krekla.

Pasākuma noslēgumā pēc aktivitātēm visas dienas garumā, zaļi-baltie pelnīti pamielojās ar gardo Picu LuLū.

Foto no pasākuma pieejams ŠEIT

Jāpiebilst, ka pasākuma video apskats jau pavisam drīz būs pieejams FS Metta sociālajos tīklos!