Futbola skola / Meitenes

Sākot ar 2011.gada 19. septembri, Futbola skola METTA un Olimpiskais sporta centrs uzsāka regulāras meiteņu futbola nodarbības. Organizētajās futbola nodarbībās var iesaistīties meitenes no 4 līdz 16 gadu vecumam.

Pirmsskolas vecumā meitenes treniņos darbojas kopā ar puišiem, bet no 6 gadu vecuma meitenes darbojas specializētās grupās, kurās piedalās tikai meitenes.

Ir speciāli izstrādāta meiteņu futbola apmācības programma, kuras laikā meitenes apgūst futbolu, aerobiku un vieglatlētiku. Izveidotās meiteņu komandas regulāri piedalās dažādos turnīros un nometnēs gan Latvijā, gan ārzemēs.

Meitenes treniņprocesa un sacensību laikā apgūst prasmi darboties komandā, kopīgi izcīna uzvaras, gūst prieku un gandarījumu, kā arī vienoti, komandas garā tiek pāri dažādiem šķēršļiem un pārbaudījumiem. Futbola process rada prieku un kopības sajūtu – futbols veicina veselīgu dzīvesveidu un rada pozitīvas emocijas un atmiņas.

Vecākās meitenes jau tiek aicinātas piedalīties attiecīgā vecuma Latvijas izlasēs. Tāpat jāatzīmē, ka meiteņu spēlētprasme ir strauji augusi un to apliecina tas, ka FS Metta meitenes ir regulāras čempionātu un turnīru godalgoto vietu ieguvējas.

FS Metta sieviešu komanda piedalās Latvijas Sieviešu futbola Virslīgā. 2018. gadā sieviešu Meistarkomanda izcīnīja zelta godalgas 1. līgas čempionātā, bet turpmākajos čeros gados augstākajā līgā tika pie bronzas un divreiz sudraba medaļām, kā arī 2022. gada sezonā izcīnīts Latvijas kauss.

Kontaktinformāciju par pieteikšanos treniņiem atradīsiet šīs lapas apakšā. Uz tikšanos!

Spēlētājas

Piesakies Nodarbībām!

+371 26 430 033, +371 29 502 211 vai info@fsmetta.lv

PIESAKIES ELEKTRONISKI