Ievietots 01.05.21.

Kārtējo spēli jaunajā sezonā aizvadījusi FK Metta komanda.

JFK Ventspils
5 - 2

Sestdien, 1. maijā, 7. kārtas spēli Optibet Virslīgas sezonā aizvadījusi mūsu Meistarkomanda, viesojoties pie FK Ventspils.

Spēli aktīvāk iesāka mettieši, vairāk kontrolējot bumbu un cenšoties ar centrējumiem soda laukumā atrast Muritalu, tomēr līdz sitienam netika.

Viesi arī pirmie izvirzījās vadībā – 11. minūtē Ozoliņš labā pozīcijā atrada Vapni, kurš ar precīzu sitienu atklāja spēles rezultātu – 1:0!

Diemžēl turpmākās četras minūtes spēli pagrieza “kājām gaisā” – 13. un 15. minūtē sitot precīzi, Kurtišs izvirzīja vadībā jau ventspilniekus.

Uz brīdi izskatījās, ka FK Metta futbolisti pēc šāda notikumu pavērsiena apjuka, tomēr atguva bumbas kontroli.

Tomēr puslaiks tuvojās noslēgumam, un 42. minūtē pretuzbrukumā FK Ventspils guva trešos vārtus.

Otrā puslaika sākumā viesi veica trīs spēlētāju maiņas un iesāka aktīvi, teicama iespēja bija Muritalam, kurš sita pāri.

Tomēr labais sākums nekā laba rezultātā nenesa, kamēr 54. minūtē pretinieki no vārtu priekšas panāca trīs vārtu pārsvaru (1:4).

Neveiksmīgā spēle turpinājās ar vēl vieniem ielaistajiem vārtiem – 75. minūtē Beks nogāza pretinieku un nopelnīja “pendeli” uz saviem vārtiem, kuru pretinieku uzbrucējs arī realizēja (1:5).

Spēles izskaņā gan zaļi-baltajiem izdevās vienus vārtus atgūt – Melnis uz sevi “savilka” divus spēlētājus, teicami piespēlēja Novikovam, kurš sita vārtu tīklā (2:5).

No Ventspils pārbraucam bez izcīnītiem punktiem.

Jānis Beks, Emīls Birka, Normunds Uldriķis, Daniels Fedorovičs, Gabriels Kirkils, Kristers Čudars, Rihards Ozoliņš, Lūkass Vapne, Jānis Grīnbergs, Kristers Lūsiņš, Yunusa Muritala

Artjoms Puzirevskis, Jegors Novikovs, Iļja Korotkovs, Oskars Vientiess, Bruno Melnis