FK Metta otrajā puslaikā ielaiž divus vārtus un piekāpjas FK RFS

Ievietots 17.04.24.

Kārtējo spēli šosezon aizvadījusi FK Metta komanda.

FK RFS
2 - 0

Trešdien, 17. aprīlī, kārtējo spēli TonyBet Virslīgas sezonā aizvadījusi mūsu Meistarkomanda, LNK sporta parkā viesojoties pie FC RFS.

Pirmais puslaiks aizritēja bez bīstamiem momentiem un gūtajiem vārtiem – mājinieki vairāk kontrolēja bumbu, bet FK Metta izturēja sākuma spiedienu un centās iedzelt pretuzbrukumos.

Diemžēl otrā puslaika FK RFS spiediens vainagojās ar vārtiem – 56. minūtē no vārtu priekšas iesita Diomande (0:1).

Uzreiz FK Metta izveidoja savu labāku vārtu gūšanas iespēju, kad Correa deva gar vārtiem, bet Vinicius izklupienā nespēja tuvcīņā pārspēt Ņerugalu.

Drīz pēc tam ar spēcīgu tālsitienu pretinieki pārsvaru dubultoja, un rezultāts vairs līdz spēles beigām nemainījās.

0:2 zaudējums čempionvienībai.