Atspēlēšanās neizdodas: FK Metta piekāpjas Riga FC

Ievietots 21.04.24.

Kārtējo spēli šosezon aizvadījusi FK Metta komanda.

1 - 2
Riga FC

Svētdien, 21. aprīlī, kārtējo spēli TonyBet Virslīgas sezonā aizvadījusi mūsu Meistarkomanda, Hanzas vidusskolas laukumā uzņemot Riga FC.

Spēles ievadā agru vadību izdevās iegūt viesiem – 6. minūtē pēc stūra sitiena otrajā vilnī no vārtu priekšas precīzs bija Iberico (0:1).
Kopumā pirmajā puslaikā ar bumbu vairāk darbojās pretinieki, tomēr izteikti bīstamu momentu vairs īsti nebija.
Otrā puslaika sākumā FK Metta aktivizējās, tomēr pretuzbrukumā ielaida otros (0:2).
Aktivitāte 71. minūtē rezultējās ar Mohamet Lamine Correa vārtu guvumu no vārtu priekšas, atjaunojot intrigu – 1:2!
Izskaņā lieliska iespēja bija Melnim, bet glāba Puriņš; pēdējās standartsituācijās soda laukumā bija arī Sorokins, tomēr izraut neizšķirtu neizdevās.