FK Metta negūst vārtus un viesos piekāpjas Grobiņas SC/LFS

Ievietots 13.04.24.

Kārtējo spēli šosezon aizvadījusi FK Metta komanda.

Grobiņas SC/LFS
3 - 0

Sestdien, 13. aprīlī, kārtējo spēli TonyBet Virslīgas sezonā aizvadījusi mūsu Meistarkomanda, Daugavas stadiona rezerves laukumā Liepājā viesojoties pie Grobiņas SC/LFS.

Spēles sākums izvērtās pagalam neveiksmīgs – jau pirmajās piecpadsmit minūtēs divus vārtus guva mājinieki, iegūstot vadību ar 2:0.

Drīz pēc tam lieliska iespēja samazināt starpību bija Correa, kurš no teicamas pozīcijas sita pāri. Atspēlēšanās uzdevumu šķietami reālāku padarīja arī Kruglauža noraidījums, kas nozīmēja ilgu laiku vairākumā.

Līdz puslaika beigām vēl divas izcilas iespējas izniekoja Correa, no labas pozīcijas momentu izšķērdēja arī Jesse, pārtraukumā dodoties ar divu vārtu deficītu.

Otrā puslaika sākumā FK Metta neizdevās pietuvoties rezultāta ziņā, bet vēl vairāk – Grobiņas SC/LFS guva trešos vārtus, vēl vairāk apgrūtinot iespēju atspēlēties.

Turpinājumā iespējas turpināja izšķērdēt Correa, bet centieni atspēlēties tika apslāpēti no pašaizliedzīgo mājinieku puses, kuri ātrajos pretuzbrukumos varēja gūt vēl vienus vārtus.

Blāvs sniegums un 0:3 zaudējums viesos.

Alvis Sorokins, Mikus Vasiļevskis, Hugo Jesse, Kārlis Vilnis, Jegors Novikovs, Emīls Aizpurietis, Oskars Vientiess, Daniils Ulimbaševs, Bruno Melnis, Mohamed Karimu, Mohamet Lamine Correa