Liene Vāciete: "Otrajā puslaikā izgājām laukumā ar maksimālu koncentrēšanos!"

Ievietots 05.07.21.

Kārtējo spēli Sieviešu futbola līgas čempionātā aizvadījusi FS Metta komanda.

Svētdien, 4. jūlijā, Olaines pilsētas stadionā kārtejo spēli Sieviešu futbola līgā aizvadījusi FS Metta komanda, viesojoties pie FK Olaine.

Pirmajā puslaikā mettietes neizmantoja pārsvaru un puslaika izskaņā nonāca iedzinējos.

Tomēr otrajā puslaikā FS Metta futbolistes pacietīgi uzbruka un panāca savu – četri bezatbildes vārti un uzvara ar 4:1!

Pēc aizvadītās spēles piedāvājam mūsu Sieviešu Meistarkomandas galvenās treneres Lienes Vācietes komentāru:

Visu spēli mums bija nospiedošs bumbas kontroles pārsvars. Arī vārtu gūšanas momentus izveidojām vienu pēc otra, bet nespējām tos realizēt. Vienā no Olaines veidotajiem pretuzbrukumiem iekritām un nopelnījām 11 metru soda sitienu uz saviem vārtiem, kuru Laurai izdevās atsargāt un, šķiet, ka tas iedeva kaut kādu atslābumu, pēc kura jau epizodi vēlāk ielaidām vārtus no spēles. Varbūt pat labi, ka pirmās ielaidām - tas bija signāls, ka nevar atslābt. Otrajā puslaikā izgājām laukumā ar maksimālu koncentrēšanos, un tas arī atnesa pozitīvu rezultātu. Parādījām raksturu un guvām 4 bezatbildes vārtus!Liene VācieteFS Metta sieviešu komandas galvenā trenere