Liene Vāciete: "Redzu, ka turpinām likt klāt un kļūstam labākas no spēles uz spēli."

Miks Vilkaplāters
Ievietots 10.05.21.

Piekto spēli Sieviešu futbola līgas čempionātā aizvadījusi FS Metta komanda. (Foto: LFF)

FS Metta
0 - 1
Rīgas Futbola skola

Svētdien, 9. maijā, Hanzas vidusskolas laukumā kārtejo spēli Sieviešu futbola līgā aizvadījusi FS Metta komanda, uzņemot čempionvienību Rīgas FS.

Pirmo puslaiku abas komandas aizvadīja līdzīgā cīņā, apmainoties ar vairākiem momentiem.

Otrajā puslaikā neliels pārsvars piederēja mettietēm, bet vienīgos vārtus guva Rīgas FS futbolistes, realizējot 11 metru soda sitienu.

Piedzīvojam minimālu zaudējumu pret aizvadītās sezonas čempionēm.

Pēc aizvadītās spēles piedāvājam mūsu Sieviešu Meistarkomandas galvenās treneres Lienes Vācietes komentāru:

Par rādīto sniegumu un kopējo spēles ritējumu esmu ļoti apmierināta. Meitenes parādīja kvalitatīvu spēli, diemžēl, atkal piekliboja momentu realizācija. Redzu, ka turpinām likt klāt un kļūstam labākas no spēles uz spēli. Protams, ka rūgtums par zaudējumu, domāju, ka loģiskāks iznākums būtu bijis neizšķirts, bet tajā pašā laikā varējām arī uzvarēt šajā spēlē. Ticu, ka šis zaudējums dos tikai papildus motivāciju nākamajās divās tikšanās reizēs ar Rīgas FS. Jāatzīmē, ka pirmajā aplī, piecās spēlēs mūsu kluba rindās veselas 6 spēlētājas piedzīvoja debiju Sieviešu futbola līgā, un vairums no šīm spēlētājām ir kluba akadēmijas audzēknes. Prieks par meitenēm - daļa jau spēlē ļoti nozīmīgu lomu komandas sniegumā, ticu, ka tā tikai turpinās kļūt vēl nozīmīgāka.Liene VācieteFS Metta sieviešu komandas galvenā trenere